2017’de Eklenen En İyi 5 Netflix Orijinal Filmi


Önceki yıllarda büyük Netflix Orijinal filmlerinde birkaç girişimde bulundu, ancak 2017, Netflix’in şemsiyesi altında uçan bazı mükemmel film yayınlarıyla ciddi bir rakip haline geldiğini gördü.

Netflix, 2017’de toplam 41 Orijinal film yayınladı ve 2018 için de pek çok plan yaptı, ancak 2017, akış hizmeti için bir dönüm noktası olacak. Netflix’in olgunlukla anlattığı hikayeleri ve sinemada çıkan her şeye rakip olan gerçekten güzel bazı filmlerin Netflix’i film dünyasında gerçek bir oyuncu haline getirdiğini gördük.

Netflix’te Neler var 2017 ödüllerinde ilk beş sıra okuyucularımız tarafından seçildi. İlk iki sıra için verilen mücadele, aşağıda nihai sonuçları eklediğimiz anketin son haftasında gerçekleşti.

5. Kumdan Kale

Bu, Netflix’in daha önceki Beasts of No Nation, War Machine ve The Siege off Jadotville gibi yapımlarla savaş filmi arenasına ilk girişi değil. Bu filmlerle karşılaştırıldığında, Sand Castle biraz kısa gelse de, yine de anında zevkli bir savaş filmi.

Filmin büyük çekiliş yıldızı, üniversiteye gitmek isteyen bir öğrenciyi canlandıran Nicholas Hoult’dur ve bu yüzden biraz para kazanmak için orduya katılır. Gerçek şu ki, bu noktada gerçek bir nihai hedefi olmayan Irak’a katıldı. Film ayrıca savaşın özellikle içinde bulunanlar üzerindeki sonuçlarına da bakıyor.

4. Kemiğe

2017’nin daha tartışmalı sürümlerinden biri To the Bone’du. Başrollerinde Keanu Reeves ve Lily Collins’in yer aldığı film, anoreksiya dünyasına dalıyor. Lilly Collins, hastalıktan muzdarip 20 yaşındaki Ellen rolünü oynuyor. Film, onun hastalığıyla yüzleşme ve onunla başa çıkma yolculuğuyla ilgili.

Bu film, kapsadığı konunun hassas doğası nedeniyle görüşleri böldü, ancak en azından, çoğu zaman yol kenarında bırakılan bir sohbete yol açtı.

3. OKJA

OKJA’nın Netflix’in en pahalı filmlerinden biri olması şaşırtıcı değil. Kesinlikle çok etkileyici. Gıda kaynaklarının kıt olduğu bir gelecekte, günü kurtarmak deneysel bir domuza düşüyor ama bu o kadar basit değil. Film, hayvan aktivizmini kurumsal açgözlülük ve yiyeceklerimizi çevreleyen etiği keşfetmeye devam ediyor.

Film, Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal ve Paul Dano’nun da dahil olduğu yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla birlikte, yaz aylarında gösterime girdiğinde Netflix için büyük bir başarı anlamına gelen deneyimli yönetmen Bong Joon Ho’dan geliyor.

2. 1922

BT’nin yeniden başlatılması ve 1922’nin piyasaya sürülmesi sayesinde Stephen King filmi olmak için harika bir yıldı. 1922 hiçbir zaman BT kadar popülerlik kazanmamış olsa da, 2017’nin sonlarına doğru geldiğinde akıllara durgunluk verecek kadar iyi bir film deneyimi sağladı. .

Aynı adlı klasik romanı yeniden yaşamak, bir adamın karısını öldürme suçunu ve ardından gerçekleşen musallat hikayesini anlatıyor. Film boyunca sizi koltuğunuzun kenarında tutuyor ve tam bir korku filmi olmasa da, sert korku hayranları için hala eğlenceli.

Hala Netflix’e giden birçok Stephen King oyunu var.

1. Önce Babamı Öldürdüler

Bu, Angelina Jolie’nin ilk kez bir film yönetmeni olmamasına rağmen, en iyilerinden biri. Açıkça Oscar adaylığını hedefleyen film, Kızıl Kmerler döneminde Kamboçya’da 5 yaşındaki bir kızın hayatta kalma hikayesinin gerçek hikayesini anlatıyor.

Tarihte çok uzun zaman önce olmayan olayları vurgulama konusunda harika bir iş çıkarıyor. Film görsel olarak çarpıcı ve mükemmel bir şekilde rol aldı. Konusu bu filmi yukarıda bahsedilen diğerlerine kıyasla izlemesi zor bir film yapıyor ama kesinlikle Netflix’in şimdiye kadar yayınladığı en sürükleyici film.

Buraya dahil edilmesi gereken bir filmi kaçırdık mı? Yorumlarda bize bildirin.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Kaynak link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'teki Morgan Freeman Filmlerinin Listesi

Cum Oca 12 , 2018
Netflix’te bu kadar çok film ve şov varken, en sevdiğiniz oyunculardan birinin oynadığı bir film bulmak bazen zor olabilir. İşte bu yüzden, belirli bir oyuncuya göz attığımız ve oyuncuları listelediğimiz bu yeni bölümü size getiriyoruz. Netflix’te oynadıkları filmler. Freeman’ın ilk sinema görünümü, 1964 filmindeki ismi açıklanmayan “Man on Street” idi. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta