2022’de Netflix’e Gelecek Yeni K-Dramalar


Netflix’teki K-Dramalar yıldan yıla daha fazla sayıda geliyor ve bunların kalitesi daha da artmaya devam ediyor. 2022 şimdiden Netflix’teki K-Dramalar için inanılmaz derecede heyecan verici bir yıl olacak ve aşağıda, 2022’de Netflix’e gelecek tüm yeni K-Dramaların kaydını tutacağız.

Tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi, yeni yılda Netflix’e gelen tüm yeni K-Drama’ları aylık önizlemelerle ve yolunuza çıkan tüm heyecan verici K-Dramaların derinlemesine incelemeleriyle izlemeye devam edeceğiz.

Lütfen Dikkat: Bu, 2022’de Netflix’e gelecek tüm K-Dramaların tam listesi değil çünkü daha fazla dizi duyurulmadı.


Hepimiz Öldük (1. Sezon) n

Bölümler: 8
Tür: Korku
Döküm: Yoon Chan Young, Park Ji Hoo, Jo Yi Hyun, Park Solomon, Yoo In Soo
Netflix Çıkış Tarihi: Ocak 2022

Tür genellikle bayat ve tahmin edilebilir hale gelse bile, zombilere karşı iştah her zaman açgözlü olmuştur. Ancak, türe yeniden hayat veren bir ulus varsa, Güney Kore’den daha fazlasını göremezsiniz. 2016 yılında Busan’a giden inanılmaz Tren ile başlayarak, son yıllarda benzerlerini gördük. yaygın, Yarımada, krallık, ve #Canlı.

Bir süredir popüler webtoon’un bir uyarlamasının olduğunu biliyorduk. Hepimiz Öldük Netflix’e geliyordu. Heyecan verici yeni korku, 2022’de Netflix’e gelecek ve onu yeni yıla başlamak için mükemmel bir dizi haline getirecek.

Bir grup lise öğrencisi, bir zombi virüsü kalabalıkları delip geçtiğinde okullarında mahsur kalır.

İlk Bakışta Hepimiz Öldük


Çocuk Adaleti (Sezon 1) N

Bölümler: TBA
Tür: Suç, Dram, Hukuk
Döküm: Kim Hye Soo, Kim Mu Yeol, Lee Sung Min, Lee Jung Eun, Park Jong Hwan
Netflix Çıkış Tarihi: Ocak 2022

Küçük ekrana döndüğünden beri, emektar ve sevilen aktris Kim Hye Soo, suç-komedi Hyena’da başrol oynadı. Bir sonraki rolünde Kim Hye Soo, omzunda büyük bir çip ile heybetli bir yargıçta durarak Netflix için başka bir görünüm yapacak.

Çocuklardan hoşlanmamasıyla ün salmış bir yargıç, Yeonhwa Bölgesi’ndeki bir çocuk mahkemesinin yeni atanan yargıcı olur. Gençliğinde çocuk suçlarının kurbanı olarak, çocuk suçluları ve diğer gençleri içeren çeşitli davalarla karşı karşıyadır ve bu da yetişkin olmanın gerçekten ne anlama geldiğini keşfetmesine yardımcı olur.

Netflix K Drama Juvenile Justice 1. Sezon, Ocak 2022'de Netflix'e Geliyor


Carter (Sezon 1) n

Bölümler: TBA
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Döküm: Joo Won, Lee Sung Jae
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

İyi Doktor dizisinin sevilen oyuncusu Joo Won, hafıza kaybı yaşayan Güney Koreli bir ajan olan Carter’ın gizemli bir virüsü araştırmak için gönderildiği ilk Netflix Orijinalinde oynayacak. Kore yarımadasını süpürüyor.

2022'de Netflix'e Gelen K Dramaları Carter'ın Oyuncuları


Para Soygunu (1. Sezon) n

Bölümler: 12
Tür: Polisiye gerilim
Döküm: Yoo Ji Tae, Jeon Jong Seo, Park Hae Soo, Lee Won Jong, Kim Ji Hoon
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

para soygunuDünya çapındaki İspanyol fenomeni, Netflix’teki en etkili ve popüler İngilizce olmayan dramalardan biri olmuştur. Bir uyarlamadan önce sadece bir zaman meselesiydi. para soygunu prodüksiyona girdi ve gösterinin başarısını denemek ve çoğaltmak için Güney Kore’den daha iyi hangi ülke var?

Çekimlerin Eylül 2021’de başladığını biliyoruz, yani görmeyi bekleyebiliriz. para soygunu 2022’nin ikinci yarısında Netflix’e gelecek.

2022 Para Soygunu Kadrosunda Netflix'e Gelen K Dramaları


Sahnenin Kraliçesi (Sezon 1) n

Bölümler: TBA
Tür: Komedi, Dram, Fantezi
Döküm: Gong Hyo Jin, Park Ha Sun
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

Gong Hyo Jin, en son KBS2’nin popüler dramasında görüldü, Kamelya çiçek açtığında, yeni ve heyecan verici bir drama için Netflix’e geri dönüyor. Seri hala ön üretim aşamasındadır, bu da 2021’in sonlarına doğru bir çıkış tarihi olabileceği anlamına gelir.

Ünlü Güney Koreli drama yazarı Kim Ma Ri, hikayelerinin şok edici kıvrımları ve dönüşleri sayesinde kendine bir isim yaptı. Bir gün Ma Ri aniden kendini kendi hikayelerinden birinin içinde kapana kısılmış bulur ve umutsuzca kendi gerçekliğine kaçmaya çalışır.


Yeniden evlenme ve Arzular (1. Sezon) n

Bölümler: 8
Tür: Dram
Döküm: Kim Hee-seon, Lee Hyun-wook, Jung Eugene, Cha Ji-yeon, Park Hoon
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

Yaklaşan jTBC yapımı drama hala yapım öncesi aşamasında, ancak oyuncu kadrosunun duyurulmasıyla birlikte, yapımların yakında çekimlere başlayacağını görmeyi umuyoruz.

Özel çöpçatanlık ajansı Rex’te toplumun üst düzey üyelerine yiyecek ve içecek sağlanır. Çöpçatanlık hizmetinin üyeleri hırslıdır ve özellikle nüfusun yalnızca yüzde 0.001’ini oluşturan elit bir grup olan “Siyah” katman altında listelenenler olmak üzere seçkinlerin saflarına katılarak sosyal statülerini yükseltmeyi amaçlarlar.

2022'de Netflix'e Gelen K Dramaları Yeniden Evlenme Ve Arzular Oyuncular


Sihrin Sesi (1. Sezon) n

Bölümler: 6
Tür: Dram
Döküm: Ji Chang Wook, Choi Sung Eun, Hwang In Yeop, Nam Da Reum, Hong Seo Hee
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

Çekimler 10 Eylül 2021’den beri devam ediyor, bu da filmin çıkışını görmemiz gerektiği anlamına geliyor. Büyünün Sesi 2021 yazına kadar.

Borç yüzünden ailesi tarafından terk edilen Yoon Ah Yi, kendini ve küçük kız kardeşini geçindirir. Yarı zamanlı işi ve dersleriyle ne kadar meşgul olsa da Yoon Ah Yi hala okulun en iyi öğrencilerinden biridir. Yoon Ha Yi’nin tek istediği, istikrarlı bir işe sahip olabilmesi için olabildiğince hızlı büyümek ve hayalini sihirbaz Lee Eul’a açıkladığında hayatı sonsuza dek değişir.


Surinam (Sezon 1) n

Bölümler: 6
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Döküm: Ha Jung Woo, Hwang Jung Min, Park Hae Soo, Jo Woo Jin, Yoo Yeon Seok
Netflix Çıkış Tarihi: 2022

Aboneler arasında büyük bir hit olmasını beklediğimiz son derece heyecan verici bir suç draması daha. Çevrimiçi kelime, Güney Koreli eleştirmenlerin ve TV meraklılarının, beklenen sinerjiyi dört gözle bekledikleri için yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunu iş başında görmek için sabırsızlanıyor olmaları.

Gerçek olaylara dayanan Surinam, ülkede faaliyet gösteren bir uyuşturucu baronunun Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın dikkatini çektiği Güney Amerika’da geçmektedir. İstihbarat servisi, gözünü Surinam’da bir servet kazanmaya koyan, ancak uyuşturucu suçu dünyasına diz çökmek üzere olan sıradan bir girişimcinin yardımına başvurur.

2022'de Netflix'e Gelen K Dramaları Surinam Oyuncular


2022’de Netflix’e Gelecek TBC jTBC Dramaları

Aşağıda, 2022’de çıkacak bilinen jTBC dizilerinin tümü yer alıyor, ancak hala hangilerinin Netflix’e geleceğine dair onay bekliyoruz.

 • Bir Holdingin En Küçük Oğlu (1. Sezon)
 • Kurtuluş Günlüğüm (Sezon 1)
 • İçeriden (Sezon 1)
 • Meteoroloji Ajansı İnsanları: Ofis Romantizminin Zalimliği (Sezon 1)
 • Otuz Dokuz (Sezon 1)
 • Yeşil Anneler Kulübü (1. Sezon)
 • Bana Dileğini Söyle (1. Sezon)
 • Blood Riding Love (Sezon 1)
 • Sabotaj Şehri (Sezon 1)

TBC tvN Dramaları 2022’de Netflix’e Geliyor

Aşağıda, 2022’de çıkacak bilinen tüm tvN dizileri yer alıyor, ancak hala hangilerinin Netflix’e geleceğine dair onay bekliyoruz.

 • Ada (Sezon 1)
 • Koca Ağız (1. Sezon)
 • Yirmi Beş Yirmi Bir (Sezon 1)
 • Canavar (Sezon 1)
 • Askeri Savcı Do Bae Man (1. Sezon)
 • Zalim Bayan Ae Ran (1. Sezon)
 • Eve’s Scandal (Sezon 1)
 • Beklenmedik İş (2. Sezon)
 • Dokuz Kuyruklu Masalı (2. Sezon)
 • Dokuz Kuyruklu Masalı (3. Sezon)

2022’de Netflix’te hangi K-Dramaları izlemek için sabırsızlanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Kaynak link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başarı yıldızı Kieran Culkin, kız kardeşinin ölümünün 'şimdiye kadar olan en kötü şey' olduğunu söyledi.

Per Eki 7 , 2021
Kieran Culkin, Halefiyet yıldız ve erkek kardeşi Evde yalnız aktör Macaulay Culkin, kız kardeşlerinin ölümünü değerlendirdi. Culkin, ailesinin 2008’de Güney Kaliforniya’da bir arabanın çarpması sonucu 29 yaşında hayatını kaybeden Dakota’nın kaybını asla atlatamayacağını söyledi. “Bu şimdiye kadar olan en kötü şey ve bunu şekerle kaplamak yok” dedi. Hollywood Muhabiri. “Her […]

Arşivler

Kategoriler

Meta