50 Cent, Dave Chappelle’in tartışmalı DaBaby şakasına tepki gösteriyor


50 Cent, Dave Chappelle’in en son Netflix özel programında DaBaby hakkındaki tartışmalı şakasını yorumladı, daha yakın.

Akış hizmetinde dün başlatılan, daha yakın komedyen Chappelle’in, rapçi DaBaby’nin eşcinseller hakkında rahatsız edici açıklamalar yaptığı ama bir adamı öldürmediği için iptal edildiğine dair şaka yaptığı yer alıyor.

Chappelle şunları söyledi: “LGBT topluluğunun çoğu DaBaby’nin tarihini bilmiyor. O vahşi bir adam. Bir keresinde bir s****r’ı vurdu ve onu Walmart’ta öldürdü. Kariyerine kötü bir şey olmadı. “Bununla nereye gittiğimi görüyor musun? Bizim ülkemizde bir erkeği vurup öldürebilirsiniz ama bir eşcinselin duygularını incitmeseniz iyi olur.”

Şaka, sosyal medyada çok fazla olumsuz ilgi gördü ve şimdi rapçi ve TV patronu 50 Cent, Chappelle’i “komik bir orospu çocuğu” olarak nitelendirerek teklifini sundu.

Bir Instagram gönderisinde, rapçi şakayı “kusursuz” olarak nitelendirdi ve “Hip-hop hasarlı şeyleri sever. Kültürün güzelliği bu.”

50 Cent, DaBaby’yi de kanatları altına aldı ve aynı gönderide tartışmalı rapçi “yeni bir yolda” diyor.

Bu yılın başlarında, DaBaby, Rolling Loud festivalindeki bir gösteri sırasında HIV pozitif insanlara ve LGBT topluluğuna yönelik ayrımcı bir dizi yorum yaptıktan sonra tepkiyle karşılaştı.

Başlangıçta sözlerini iki katına çıkardıktan sonra, daha sonra özür diledi.

50 Cent ayrıca tartışmalara yabancı değil ve son zamanlarda aktör Michael K Williams’ın ölümünün ardından tatsız açıklamalar yapmakla suçlandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Survivor 41. sezon oyuncu kadrosu: 2021 yarışmacıları kimler ve şu ana kadar kimler elendi?

Per Eki 7 , 2021
Hayatta kalan 1 milyon $ (730.000 £) ödül için yarışan tamamen yeni bir yarışmacı kadrosuyla ekranlarımıza geri döndü. 41. Sezon, her zamanki gibi, ıssız bir adada kendilerini savunan oyuncu kadrosunu görüyor. İzleyiciler, onları yiyecek bulmak, barınak yapmak ve ısınmak ve yemek pişirmek için ateş yakmak zorunda kaldıklarını hevesle izliyorlar. Şov […]

Arşivler

Kategoriler

Meta