90 Günlük Nişanlısı: Diğer Yol – ne zaman ve nasıl izlenir


son sezon olarak 90 Günlük Nişanlısı: Sonsuza Kadar Mutlu sona erdiğinde, TLC ayrı bir spin-off gösterisinin yaklaşan galasını duyurdu, 90 Günlük Nişanlısı: Diğer Yol .

“Uzak ülkelerden ortaklarına aşık olan Amerikalı erkek ve kadınların, yurt dışındaki evli hayatlarına başlamak için kendi ülkelerine seyahat etmelerini” takip eden şov, şimdi üçüncü sezonunda ve hayranlar tarafından franchise’ların en iyisi olarak kabul ediliyor. birkaç spin-off gösterisi.

2014’te gösterime girdiğinden beri, 90 Günlük Nişanlısı izlenme rakamlarına göre ABD’deki hemen hemen tüm diğer kablolu televizyon programlarından daha yüksek izleyici reytingleri aldı. Onun iki spin-off şovu, Sonsuza dek mutlu ve Diğer yol, benzer şekilde yüksek puanlara sahiptir.

TLC şovunun bir sonraki sezonunda, önceki sezonlardan dönen dört çiftin yanı sıra iki yeni çift – Steven ve Alina ve Ellie ve Victor – yer alacak.

İkinci sezonda ilk kez görünen Kenneth ve Armando, geçen Mayıs ayında Meksika’da evlendikten sonra geri döndüler. Çift, 2020’de franchise’da yer alan ilk eşcinsel çiftti.

90 Günlük Nişanlısından Steven ve Alina: Diğer Yol

(TLC/Basın)

Gösterideki diğer geri dönen çiftler, her ikisi de birinci sezondan Jenny ve Sumit, Corey ve Evelin, ikinci sezondan Ariela ve Biniyam ile birlikte.

Birçok hayran, ikinci sezonun finalinin dramasız sona ermesine şaşırdı ve onları daha olumlu bir üçüncü sezon için umutlu bıraktı. Bir hayran şöyle yazdı: “Bence bu 3. sezon için iyiye işaret; belki bundan sonra da mutlu sonlarımız olur.” Bir diğeri şunları ekledi: “Kenneth ve Armando’nun üçüncü sezon için geri dönmesini gerçekten umuyorum. Onlarınki çok dokunaklı bir aşk hikayesi. Tüm mutluluğu hak ediyorlar.”

Gösteri geri dönecek 29 Ağustos Pazar 20:00 ET/PT.

Şovun her yeni bölümü, yalnızca Cuma günleri yayınlanacak. Keşif Artı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

John Cleese, Channel 4 için 'kültürü iptal etme' üzerine belgesel çekecek

Pts Ağu 23 , 2021
John Cleese, yıldızı Monty Python ve Fawlty Kuleleri, Kanal 4 için komedide “kültürü iptal etme” hakkında bir belgesel çekiyor. Adı konulacak dizi John Cleese: Beni İptal Et, bir basın açıklamasına göre “yeni ‘uyanmış’ bir neslin neyin söylenip neyin söylenemeyeceğine ilişkin kuralları neden yeniden yazmaya çalıştığını” keşfedecek. Dizi, Cleese’i aktivistler tarafından […]

Arşivler

Kategoriler

Meta