Abu Dabi’de gerçek bir Kalamar Oyunu düzenleniyor


Çılgınca popüler olan Netflix serisinin cinayet içermeyen, gerçek hayattaki bir versiyonu Kalamar Oyunu Abu Dabi’de yapılıyor.

BAE’deki Kore Kültür Merkezi (KCC), 15 kişilik iki takım için dizide görülen oyunların yeniden canlandırılmasını organize ediyor.

Kalamar Oyunları Gizemli bir organizasyonun, hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi çocuksu oyunda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik bir gerçekliği araştıran Korece bir gerilim filmi.

Oyunlar, bazıları Kore’ye özgü olan klasik çocuk oyunlarına dayanırken, “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” veya halat çekme gibi dünya çapında bilinen diğerleri.

Bununla birlikte, tipik çocuk oyunlarından farklı olarak, Kalamar Oyunu kaybetmeniz durumunda ölümcül sonuçlar doğurur.

Bununla birlikte, 12 Ekim Salı günü oynanması planlanan oyunların Abu Dabi versiyonu tamamen zararsız olacak.

Takımlar Red Light Green Light, Dalgona şeker yarışması, kağıt çevirme oyunları, misketler ve Ddakji gibi oyunlar oynayacak.

Squid Game’de Ölümcül ‘Kırmızı Işık Yeşil Işık’ oyunu

(Netflix)

Oyun personeli ayrıca dizideki korumaları çoğaltmak için pembe kostümler giyecek. Etkinliğin kayıt sayfası, yalnızca Koreli olmayan BAE sakinlerinin gösteriye katılmaya uygun olduğunu belirtir.

Kalamar Oyunu tüm dünyada yeniden canlandırılıyor.

Bu hafta, Ilford’daki John Bramston İlkokulu, ebeveynlere, programı izleyen çocukların gösteriyi yeniden canlandırmanın bir yolu olarak oyun alanında birbirlerini vuruyormuş gibi yaptıklarına dair endişelerini özetleyen bir mektup yayınladı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Mektupta, “Oyun alanında bu oyunun kendi versiyonlarını oynamaya başlayan çocukların sayısının arttığını fark ettik ve bu da arkadaşlık grupları arasında çatışmalara neden oluyor” dedi.

Kent’teki bir başka okul olan Sandown, programın popülaritesine yanıt olarak şiddet ve çevrimiçi zarar konusunda ekstra dersler vermeye başladı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kestane Adam: Netflix kullanıcıları 'mükemmel' ve 'ürpertici' seri katil serilerini övüyor

Sal Eki 12 , 2021
Netflix kullanıcıları çıldırıyor kestane adam, “mükemmel” ve “ürpertici” olarak gördükleri yeni bir seri katil gizem dizisi. Gösteri kısa süre önce ABD ve İngiltere’deki akış platformunun kataloğuna eklendi. Danimarkalı yazar Søren Sveistrup’un aynı adlı Nordik noir romanının 28 dile çevrilmiş ve 50 ülkede piyasaya sürülen bir uyarlamasıdır. “Kopenhag’ın sakin bir banliyösünde” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta