Adam Woodyatt: Yeni I’m a Celebrity 2021 yarışmacısı kim?


Adam Woodyatt, yarışan ünlülerden biri. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021.

Aktör, BBC pembe dizisinde Ian Beale’i canlandıran İngiliz televizyonunun en tanıdık yüzlerinden biri. Doğu Uçları yaklaşık dört yıldır.

Woodyatt, grubun en uzun süredir hizmet veren üyesidir. Doğu Uçları döküm. Şubat 1985’teki ilk bölümünden beri şovda yer alıyor.

Walthamstow doğumlu yıldız, sabunda bir işadamı olarak rol almadan önce kasap olarak çalıştı.

Ara verdiğinden beri Doğu Uçları Woodyatt geçen yaz Peter James’in oyunu da dahil olmak üzere tiyatro yapımlarında rol aldı. İyi Görünüyor Ölü.

Woodyatt, yirmi yıldan fazla bir süredir dansçı Beverley Sharp ile evli ve birlikte iki çocukları var, ancak çift geçen Ağustos ayında bir önceki yıl ayrıldıklarını açıkladı.

Geçen yıl, Woodyatt kendisine hatıralarının gönderildiğini itiraf etti. Doğu Uçları Her gün karakterin ünlü ağlama sahnesi.

EastEnders’ta Ian Beale’in ‘Hiçbir şeyim kalmadı’ sahnesi

Ian Beale, kızının öldürüldüğünü öğrendikten sonra Phil Mitchell’in (Steve McFadden) kollarında ağladığını gördüğü 2014’teki “Hiçbir şeyim kalmadı” sahnesiyle eş anlamlı hale geldi.

Woodyatt, “Bu klibi günde üç kez göndermeliyim” dedi. “Bu artık bağlamından o kadar koptu ki, ‘Tuvalet kağıdım bitti’ için her şey için kullanılıyor.”

ben bir ünlüyüm ITV’de saat 21.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Ünlüyüm'deki Kiosk Cledwyn kimdir?

Cum Kas 26 , 2021
Kiosk Cledwyn ilk çıkışını geçen yılın sezonunda yaptı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Kalabalığın en sevdiği Kiosk Kev’in yerini alıyor. İçeridekilerin adını rahmetli yerel politikacı Cledwyn Hughes’dan aldığını iddia eden Galli, şimdi 2021 serisi için geri döndü. Bıyık arkasındaki adamın kim olduğu bilinmiyor, ancak bazı hayranlar Cledwyn’in Channel Four’dan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta