Adam Woodyatt: Yeni I’m a Celebrity 2021 yarışmacısı kim?


Adam Woodyatt, yarışan ünlülerden biri. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021.

Aktör, BBC pembe dizisinde Ian Beale’i canlandıran İngiliz televizyonunun en tanıdık yüzlerinden biri. Doğu Uçları yaklaşık dört yıldır.

Woodyatt, grubun en uzun süredir hizmet veren üyesidir. Doğu Uçları döküm. Şubat 1985’teki ilk bölümünden beri şovda yer alıyor.

Walthamstow doğumlu yıldız, sabunda bir işadamı olarak rol almadan önce kasap olarak çalıştı.

Ara verdiğinden beri Doğu Uçları Woodyatt geçen yaz Peter James’in oyunu da dahil olmak üzere tiyatro yapımlarında rol aldı. İyi Görünüyor Ölü.

Woodyatt, yirmi yıldan fazla bir süredir dansçı Beverley Sharp ile evli ve birlikte iki çocukları var, ancak çift geçen Ağustos ayında bir önceki yıl ayrıldıklarını açıkladı.

Geçen yıl, Woodyatt kendisine hatıralarının gönderildiğini itiraf etti. Doğu Uçları Her gün karakterin ünlü ağlama sahnesi.

EastEnders’ta Ian Beale’in ‘Hiçbir şeyim kalmadı’ sahnesi

Ian Beale, kızının öldürüldüğünü öğrendikten sonra Phil Mitchell’in (Steve McFadden) kollarında ağladığını gördüğü 2014’teki “Hiçbir şeyim kalmadı” sahnesiyle eş anlamlı hale geldi.

Woodyatt, “Bu klibi günde üç kez göndermeliyim” dedi. “Bu artık bağlamından o kadar koptu ki, ‘Tuvalet kağıdım bitti’ için her şey için kullanılıyor.”

ben bir ünlüyüm ITV’de saat 21.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu: YouTube yıldızı MrBeast, 456 oyuncu ve 456.000 $ ödüllü Netflix hitinin gerçek hayat versiyonunu yaratıyor

Per Kas 25 , 2021
Youtube yıldızı MrBeast, gerçek hayattaki bir versiyonunu yarattı. Kalamar Oyunu 456 rastgele oyuncuyu, kazanan için 456.000 $ (342.000 £) nakit ödül sunan bir turnuvada yarışmaya davet ederek. Kalamar Oyunu Gizemli bir organizasyonun, hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi oyunda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik […]

Arşivler

Kategoriler

Meta