Adele, ITV özel konserinde eski öğretmeniyle sürpriz buluşması sırasında gözyaşlarına boğuldu


Adele, eski İngilizce öğretmeniyle sahnede sürpriz bir şekilde yeniden bir araya geldikten sonra ITV özel konseri sırasında gözyaşlarına boğuldu.

33 yaşındaki müzik süperstarı, Balham’daki Chestnut Grove Okulu’ndan, bir genç olarak prestijli Brit Okulu’na taşınmadan önce kendisine ders veren Bayan McDonald tarafından şaşırdı.

Adele ile Bir Seyirci, Bu ayın başlarında Londra Palladium’da birinci sınıf bir seyircinin önünde kaydedilen şarkıda şarkıcının yeni albümünden şarkılar seslendirdiği görüldü. 30, yanı sıra eski parçalar. Ünlü hayranlarından da sorular aldı.

Dame Emma Thompson, Adele’e hayatında kimden ilham aldığını sordu.

McDonald’s adını veren Adele, “Sekiz yaşında ayrıldı ama beni gerçekten edebiyatla tanıştırdı, her zaman İngilizce takıntılıydım ve açıkçası şimdi şarkı sözü yazıyorum.

“Ama sokak dansı da yaptı, içeri girmeye çok korktum ama kantinde olduğu gibi bu dansları ve bunun gibi şeyleri yapıyorlardı.

“O çok havalı, çok çekiciydi ve bizi gerçekten umursadı ve onun bizi önemsediğini ve bunun gibi şeyleri biliyorduk. Bütün bu altın bileziklere ve altın yüzüklere sahipti.

“O çok havalı, çok cana yakın ve sevimliydi, İngilizce derslerimi gerçekten dört gözle bekliyordum.”

Dame Emma daha sonra Bayan McDonald’ı sahneye davet ederek Adele’i şaşırttı ve ikili kucaklaşarak şarkıcının gözyaşlarına boğulmasına neden oldu.

Özel bölüm ITV’de yayınlanırken Adele tweet attı: “Home Sweet Home. hep yapmayı hayal ettim Seyirci ile… Odada birbirimiz için çok fazla sevgi vardı, böyle bir konser gibi hissettim!

Amazon Music ile 70 milyon reklamsız şarkıya ve podcast’e sınırsız erişimin keyfini çıkarın 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

“Herkes kısıktı ve bunun için havaya uçtu! Ve öğretmenim Bayan McDonald oradaydı, cennet gibiydi.”

“Hometown Glory” ve “Hello” gibi hit parçaların açılış salvosu için sahneye çıkan Adele, üç vokal tarafından desteklendi ve ışıltılı mücevherlerle süslenmiş siyah bir elbise giydi.

Grenfell Tower yangınıyla bağlantılı kilit çalışanları ve insanları içeren izleyicilere, “Orada virajı döndüğümde gerçekten çok duygulandım” dedi.

“Çok, çok gerginim. Elbette öyleyim.”

Şu anda Los Angeles’ta yaşayan 33 yaşındaki oyuncu, kendisine istendiği gibi “sıcak bal” değil, bir fincan papatya çayı verildiğini söyledi.

Jodie Comer, Samuel L Jackson, Years And Years yıldızı Olly Alexander ve Boy George izleyenler arasındaydı.

Adele, introyu bozduktan sonra yeni single’ı “Easy On Me”yi yeniden başlatmak zorunda kaldı.

Yüksek sesle küfür ederek grubuna şunları söyledi: “Bir kez daha. Gerçekten korkuyorum.”

Hollywood yıldızı Jackson ve Dawn French, soru sormak için ayağa kalkan ünlü konuklar arasındaydı ve ikincisi, müziğinin duygusal doğası nedeniyle yabancıların kişisel yaşamları hakkında ona açılıp açılmadığını sordu.

İngiltere futbol menajeri Gareth Southgate’in bir sorusuna yanıt veren Adele, “Bu yaz seni izlemeyi çok sevdim. En iyilerinden biriydi.”

Cevap verdi: “Desteğiniz için teşekkür ederim. Videolarınızı buna oldukça alıştığınızı gördük.”

Adele, salondaki ünlüler arasında en çok kiminle işbirliği yapmak istediği sorulduğunda, oyuncu Daniel Kaluuya’yı seçti.

Dedi ki: “Açıkçası ben bir aktris değilim, ama sadece senin en büyük aktör olduğunu düşünüyorum.

“Gerçekten, gerçekten yapıyorum. Sana ve yaptığın işe hayran kaldım.”

Southgate’e dönerek ekledi: “Ve sen, beni bir futbolcu olarak imzalamak istiyorsan.”

Gösteriye katılan ünlülerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz. Okumak The Independent’ın Adele’in yeni albümünün incelemesi 30 Burada.

PA tarafından ek raporlama.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben bir Ünlüyüm geçmişte kazananlar: İlk seriden 2020'ye kadar kazanan tüm yarışmacılar ve şimdi neredeler

Pts Kas 22 , 2021
yeni serisi olarak ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! yaklaştıkça, önceki kazananlara ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu yılki diziye katılan yıldızlar, bu Pazar (21 Kasım) yayınlanacak olan lansman bölümü öncesinde Galler’e geldi. Bu yılki ünlü yarışmacılar arasında en çok The Saturdays adlı pop grubundaki zamanı ile tanınan Frankie Bridge […]

Arşivler

Kategoriler

Meta