Adele One Night Only: Şarkıcının Oprah Winfrey’in CBS’deki röportajından en büyük 5 açıklama


Boşanma, beden imajı, ebeveynlik – bunlar Adele’in Oprah Winfrey ile yaptığı samimi, geniş kapsamlı röportajda açtığı konulardan sadece birkaçıydı.

Şarkıcı ve ABD’li talk-show sunucusu arasındaki konuşma, 14 Kasım Pazar günü Amerika’da CBS’de iki saatlik özel programın bir parçası olarak yayınlandı.

İşte özelden en büyük açıklamalar…

Beden imajı

Adele, son zamanlarda verdiği kilolardan bahsetti ve başlangıçta daha fazla egzersiz yapmaya başladığını çünkü bunun kaygısını yönetmesine yardımcı olduğunu fark ettiğini söyledi. Egzersiz seanslarını programında yapmaktan hoşlandığını ve kilo vermek için yola çıkmadığını söyledi.

“Şok olmadım, hatta aşama aşama [people’s reactions]Adele, Winfrey’e söyledi. “Çünkü vücudum tüm kariyerim boyunca nesneleştirildi.”

Ekledi: “O zamanlar vücut pozitiftim ve şimdi vücut pozitifim. İnsanların bedenleri hakkında ne hissettiklerini doğrulamak benim işim değil… Kendi hayatımı çözmeye çalışıyorum.”

Kendisini bir atlet ve yetenekli bir boksör olarak tanımlayan şarkıcı, gelecekte kilosunun dalgalanabileceğini ve kilo almaktan endişe etmediğini söyledi.

Boşanmak

(Getty, Shutterstock)

Eski kocası Simon Konecki ile ilişkisini bitirmeye karar verdiği anı anlatan Adele, Winfrey’e bazı arkadaşlarıyla konuşurken boşanmak istediğini fark ettiğini söyledi.

“Hepimiz bu bougie dergisinde bu soruları yanıtlıyorduk ve ‘Kimsenin senin hakkında asla bilemeyeceği bir şey nedir?’ gibi bir şeydi. Bunu üç arkadaşımın önünde söyledim, ‘Gerçekten mutlu değilim’ dedim. Ben yaşamıyorum, sadece ağır ağır ilerliyorum.’

“25’te bir şarkıya koyduğumu yazdığım bir söz hatırlıyorum, yani ‘Yaşamak istiyorum ve sadece hayatta kalmak değil.’ Kesinlikle öyle hissettim. Ve gerçekten mutlu olduğumu düşünen kendi arkadaşlarıma itiraf ettiğimde aslında gerçekten mutsuzdum ve hepsi dehşete kapıldılar.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

O ekledi: “Oradan bir nevi öyle olduğumu hissettim, bunu ne için yapıyorum?”

ebeveynlik

Şarkıcı, Konecki ile paylaştığı dokuz yaşındaki oğlu Angelo’yu kaybetmenin acısını anlattı.

“Çocuğunuzu her gün görmeme süreci, anne olduğumda sahip olduğum bir plan değildi” diye devam etti. “Her gün kendin için gelme, her gün kendine gelme ve hala bir ev, bir iş yürütme süreci.”

Yeni erkek arkadaş

Adele ve Rich Paul bir NBA maçında

(Getty Resimleri)

Adele ilk kez yeni erkek arkadaşı Amerikalı spor menajeri Rich Paul hakkında halka açık bir şekilde konuştu.

“O sadece komik,” dedi. “Oh, o çok komik, çok komik, evet. Ve çok akıllı. Biliyor musun, o çok, çok akıllı. Yaptığı şeyi yaparken onu izlemek inanılmaz.”

İlişkilerinin “kolaylığını” övdü ve bugüne kadar işlerin “çok düzgün” olduğunu söyledi.

Adele, ilk kez “kendimi sevdiğini” ve “sevmeye ve başkası tarafından sevilmeye” ilk kez açık olduğunu söyledi. “Sadece zamanlama,” diye ekledi. “Ama şimdi kendimi çok güvende hissettiğim için, beni inciten herhangi bir şeye genel olarak tepkimin nasıl olduğunu görmek ilginç olurdu ve romantizm dışında da konuşuyorum.”

Baba

Adele, görüşme sırasında görüşmediği babası Mark Evans ile olan ilişkisinden bahsetti.

Yıllardır müziğini dinlemediğini ve dinlediği tek şarkının 2007’deki “Hometown Glory” olduğunu söyledi.

“O gibiydi, çok acı verici. Kapatırdı ve diğer müziklerimden hiçbirini çalmadı, ”dedi Winfrey.

Durum, Evans’ın bu yıl Mayıs ayında bağırsak kanserinden ölmesinden kısa bir süre önce değişti. Nisan ayında, Adele ve babası, ona çok ihtiyaç duyduğu kapanışı sağladığını söylediği bir konuşma yapabildiler. Değişim sırasında, Adele ona yeni albümü 30’u Zoom’da çaldı.

Adele, Winfrey’e babasıyla yaptığı konuşmayı “O kocaman boşluğun dolduğunu hissettim” dedi. “Birbirimizi affettik… Birlikte huzur bulduk ve sonra albümü ona Zoom’da çaldım.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fox News: Siz gaf yaptıktan sonra Laura Ingraham ve Raymond Arroyo alay etti

Çar Kas 17 , 2021
İki Fox News sunucusu, TV şovunu içeren bir gaf için viral oluyor Sen. Laura Ingraham muhafazakar haberlerini ve fikir temelli talk show’unu sunuyordu Ingraham AçısıKatkıda bulunan Raymond Arroyo, Penn Badgley’in oynadığı Netflix şovundan bahsettiğinde. Televizyonun “uyandırılması”ndan şikayet ederek, seri katil dramasının “Rakamlar yalan söylemez: izleyiciler uyanık olmayan televizyonu sever” başlıklı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta