AJ Odudu: Strictly Come Dancing 2021 yarışmacısı kim?


TV sunucusu AJ Odudu, bu yılki yarışmacı arasında yer alıyor. Kesinlikle Dans Edin.

Odudu, Blackburn’de Nijeryalı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi ve sekiz çocuktan biri. Keele Üniversitesi’nde İngilizce ve siyaset.

Mezun olduktan sonra Odudu, gençlere yönelik bir hizmet olan BBC Blast için haber muhabiri olarak başladı. 2009’da BBC Two’da sunuculuk yapmaya başladı. Neredeyse Mükemmel Yaşam Rehberi.

Odudu daha sonra diğer şovlara geçti. Komedi Laboratuvarı ve 5:19 Gösterisi Sky Arts’ın Isle of Wight Festivali’nin 2012 versiyonunun bir parçası olmadan önce.

Büyük çıkışını, sunucu seçildiğinde geldi. Büyük Birader’in Yandaki Biti Emma Willis ve Rylan Clark-Neal ile birlikte. Bir yıl sonra yerini Carol McGiffin aldı.

Odudu aynı zamanda bir blog yazarak da dallara ayrıldı. Merhaba dergi. Odudu, Vick Hope ve Jimmy Hill’in yanı sıra Trend Canlı! 4Music için.

Ayrıca ITV2’S’de düzenli olarak sunucu oldu. Sıcak Masa, Maya Jama, Laura Whitmore ve Pixie Lott tarafından da üstlenilen bir rol.

Şu anda, Odudu sahne arkası sunucusu olarak görev yapıyor. Ses İngiltere ve Sesli Çocuklar.

Aynı zamanda Mo Gilligan’la birlikte bir defaya mahsus olmak üzere yeniden canlandırılması için ev sahibi olarak görev yaptı. Büyük Kahvaltı.

(Gareth Cattermole/Getty Images)

Odudu ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yarışma programında yer aldı: Ünlü Karaoke Kulübü kazandığı ITV2’de.

O da görünüşe yaptı Richard Osman’ın Oyun Evi, Kovalamak ve Ünlü SAS: Cesaretin Kim Kazandığını.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Strictly Come Dancing 2021: Bu akşamki bölüm ne zaman?

Pts Eki 11 , 2021
Kesinlikle Dans Edin balo salonu dansı yapmayı öğrenmekle görevlendirilen yepyeni bir ünlüler grubuyla bu sonbaharda ekranlarımıza geri döndü. Pandemi nedeniyle daha az bölüm içeren 2020 serisi ile 2021 serisi, hit BBC realite şovu için normale dönüşü işaret ediyor. Bu sezonun yarışmacılarının tam listesi için buraya tıklayabilirsiniz. kesinlikletamamen erkeklerden oluşan ilk […]

Arşivler

Kategoriler

Meta