Alec Baldwin, yeni kitap iddialarına göre 30 Rock yönetmenine saldırmakla tehdit etti


Alec Baldwin bir keresinde sette bir yönetmene saldırmakla tehdit etmişti. 30 Kaya, yeni bir kitap iddia ediyor.

Şovun editörü Doug Abel, iddia Mike Roe’nun yeni kitabında The 30 Rock Book: İkonik Gösterinin İçinde, Blerg’den EGOT’a.

Roe şöyle yazıyor: “Abel’e göre Alec, [director Adam Bernstein] ve bunu bir kez daha yaparsa ona saldıracağını söyledi. Ve bunu yüzünde bir gülümsemeyle söylemedi.

Kitap, Baldwin’in bir nedenden dolayı, elleriyle bir kareyi çerçevelemek için başparmaklarını kullandığı için Bernstein tarafından kızdırıldığını iddia ediyor.

Yedi sezon süren ve Fey ile Tracy Morgan’ın başrollerini paylaştığı Tiny Fey’in hit sitcom’unun yalnızca ilk altı bölümünü yöneten Bernstein, dizideki çalışmasıyla Emmy kazandı.

gibi şovları yönetmeye devam etti. NS, fargo ve Daha İyi Çağrı Saul.

Kitaba göre, Baldwin ile sorunları olan tek film yönetmeni Bernstein değildi. yönetmenliğini yapan Paul Feig nedime ve hayalet avcıları ve Baldwin ile bir bölümünde çalıştı 30 Kaya, aktörü “zorlu” ve birlikte çalışması “en az eğlenceli” olarak nitelendirdi.

Kitap aynı zamanda Baldwin’in 2006’da “yayıncılığın yükselişinden önce, dünya hala küçük ekrana burnunu sokarken” TV şovunu yapmak konusunda nasıl isteksiz olduğunu anlatıyor çünkü o, filmdeki rolleriyle tanınıyordu. Kırmızı ekim için av ve Havacı.

Baldwin, TV yöneticisi Jack Donaghy’yi oynadı. 30 Kaya, Bu, Fey’in baş yazar olarak deneyimlerine dayanıyordu. Cumartesi gecesi canlı, ve kurgusal bir canlı komedi skeç gösterisinde yer alır.

Baldwin şu anda görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in yeni filminin setinde bir silahla vurulmasıyla ilgili tartışmalara karışmış durumda. Pas. NS Mafya ile evli aktör, görünüşe göre kullanımının güvenli olduğuna inanarak onu öldüren silahı ateşledi.

NS 30 Kaya Filmin yapımcılığını da üstlenen Star, silahın kendisine teslim edildiğinde “soğuk” olduğunu, yani içinde gerçek mühimmat bulunmadığını söyledi.

(National Geogra için Getty Images)

Henüz herhangi bir suç duyurusu yapılmadı, ancak yetkililer de hiçbir şeyi dışlamadı.

Bağımsız Baldwin’in temsilcilerinden yorum istediler.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Cardi B ve JoJo, Nicki'nin "RHOP" ilk & "Prenses Anahtarı 3"

Sal Kas 23 , 2021
Cardi B & JoJo, Nicki’nin “RHOP” İlk Çıkışı & “Princess Switch 3” Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta