Anderson Cooper, annesi Gloria Vanderbilt’in 85 yaşındaki bebeğini taşımayı teklif ettiğini söyledi


Anderson Cooper, annesi Gloria Vanderbilt’in 85 yaşındayken onun vekili olarak hizmet etmeyi teklif etmesinin hikayesini paylaştı.

Cooper, Perşembe günkü bölümünde anekdotu anlattı. Stephen Colbert ile Geç Gösteri, yeni kitabını tanıtırken Vanderbilt: Bir Amerikan Hanedanlığının Yükselişi ve Düşüşü, annesinin ailesi hakkında.

Colbert’in programında Cooper, annesinin tuhaflıklarından bazılarına sevgiyle baktı. Vanderbilt, hayatına aile trajedisi damgasını vuran ve genellikle sansasyonel manşetlere konu olan bir sanatçı, mirasçı, sosyetik ve moda tasarımcısıydı.

Haziran 2019’da 95 yaşında vefat eden Vanderbilt’ten Colbert’e “Harika biriydi” dedi. “… Tam bir kaçıktı. Saçma sapan fikirler bulurdu.”

Cooper daha sonra, ölümünden 10 yıl önce annesinden bir telefon aldığını ve ona “Tatlım, seninle gerçekten konuşmam gereken bir şey var” ve “En inanılmaz şey oldu: jinekoloğa son kez gittim. hafta.”

Gazeteci daha sonra annesinin, jinekoloğunun bu yaşta hala bir çocuk sahibi olabileceğini söylediğini söylediğini söyledi. Cooper, Vanderbilt’in başka bir çocuğa sahip olmayı düşündüğü izlenimi altında, onu nazikçe vazgeçirmeye çalıştı – ama çabucak ona yanlış bir fikre sahip olduğunu söyledi.

Cooper ondan açıklamasını istediğinde, “Pekala, bugünlerde her yerde bir yumurta bulabilirsin. Düşündüğüm şey, bir yumurta alırsın, onu sperminle döllersin, ben de senin çocuğunu taşırım.”

Cooper “sersemlediğini” söyledi ve sonunda annesine şunları söyledi: “Biliyorsun anne, seni seviyorum ama senin için bile bu sadece yarasalar*** çılgınlığı. Bu sadece delilik.”

Cooper, Colbert ile daha önce yaptığı konuşmada şunları açıkladı: “Bazen insanlar röportajlar sırasında suratımı asıp, yarasaların*** çılgınca şeyler söylediğini nasıl dinlediğimi merak ediyor: Gloria Vanderbilt ile büyüdüm.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Russell T Davies, dizi sorumlusu olarak Doctor Who'ya geri dönüyor

Cum Eyl 24 , 2021
Russell T Davies geri dönüyor Doktor Kim dizinin showrunner’ı olarak. NS Halk olarak Queer yaratıcısı, bilim kurgu dizisini 2005’te ekrana geri getirmekten sorumluydu ve 2009’da ayrılana kadar baş yazar olarak çalıştı. 24 Eylül Cuma günü öğleden sonra, ödüllü diziyi yakın zamanda yazan Davies’in Bir günah – rolü bir kez daha […]

Arşivler

Kategoriler

Meta