Anderson Cooper, oğlu Wyatt’a ‘altın çömleği’ miras bırakmayacağını söyledi


Anderson Cooper, oğlu Wyatt’a neden bir “altın potu” miras bırakmayı planlamadığını açıkladı.

Gazeteci konuştu Sabah Toplantısı Pazartesi günü yayınlanan bir bölüm için ailesi ve servetle ilişkisi hakkında podcast.

Cooper, gemicilik ve demiryolu patronu ve tüm zamanların en zengin Amerikalılarından biri olan Cornelius Vanderbilt’in büyük-büyük torunu olan Gloria Vanderbilt’in oğludur.

Oğlunun mirasıyla ilgili planlarının ne olduğu sorulduğunda Cooper, “Büyük miktarlarda para aktarmaya inanmıyorum. Neye sahip olacağımı bilmiyorum – parayla pek ilgilenmiyorum ama oğlum için bir çeşit altın alma niyetim yok.

“Sanırım ailemin dediği gibi gideceğim: kolej için para ödenecek ve sonra devam etmelisin.”

Cooper, Nisan 2020’de oğlunu bir vekil sayesinde karşıladı.

Cooper, 2014’te Howard Stern’e kendi ebeveynlerinden benzer bir muamele gördüğünü söyledi. “Annem bana güven fonu olmadığını açıkça söyledi. Bunların hiçbiri yok” dedi. içeriden öğrenen.

“Kim kendi hayatında bir şeyler yapmak için çok fazla para miras aldı?” ekledi. “Büyüdüğüm zamanlardan beri, beni bekleyen bir çömlek altın olduğunu hissetseydim, bu kadar motive olur muydum bilmiyorum.”

Gloria Vanderbilt geçen yıl Haziran ayında 95 yaşında öldü. Cooper’a göre 1.5 milyon dolar değerinde olduğu bildirilen mülkünün büyük kısmı miras kaldı. Sayfa Altı.

Açık Sabah ToplantısıCooper, “paranın kayboluşunu izleyerek ve kaybedildiğini bilerek büyüdüğünü” ve aile servetinin onun değil, daha ziyade “annemin sahip olduğu bir şey, ama benim sahip olacağım para değil” olduğunun “çok farkında” olduğunu söyledi. ve kendi yolumu oluşturmam gerekiyor”.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Cooper, Vanderbilt ailesi hakkında bir kitap yazdı. Vanderbilt: Bir Amerikan Hanedanlığının Yükselişi ve Düşüşü. Şimdi Harper’da çıktı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Büyük Haber, Seks/Hayat Hayranları: Netflix Şovu 2. Sezon İçin Yenilendi

Sal Eyl 28 , 2021
İşte sana bir hediye, Seks/Yaşam hayranları — ve bu oldukça paket. Netflix’in sevilen dizisi 2. sezon onayını aldı. Akış hizmeti, 27 Eylül Pazartesi günü yeni bölümlerin yakında geleceğini söyleyerek haberi duyurdu. Yayın tarihi veya yeni bir görüntü yayınlanmadı. İlk sezon gibi, ikinci taksit Seks/Yaşam Toronto’da çekilecek. Şov, gerçek hayattaki bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta