Andrew Garfield’ın Rent’ten Jonathan Larson’a Dönüşümünü İzleyin


Böyle bir Netflix fragmanını nasıl ölçersiniz?

4 Ekim Pazartesi günü, akış hizmeti için ilk fragmanı yayınladı. Lin-Manuel Mirandaadlı yakında çıkacak olan uzun metrajlı filmi Tik, Tik…Bom!

tarafından otobiyografik müzikalin bir uyarlaması olarak tanımlanmıştır. Kiraya vermek yaratıcı Jonathan LarsonFilm, 30 yaşına gelmeden New York’ta hayallerine ulaşmaya çalışan genç tiyatro bestecisini konu alacak.

“29 yaşındayım” Jonathan, Andrew Garfield, fragmanda açıklanmıştır. “Moondance Diner’da çalışıyorum. Hayatımın son sekiz yılını yazarak, yeniden yazarak ve yeniden yazarak geçirdiğim özgün bir rock müzikalim var.”

Çalışmalarını bir ara ver ya da ara performansıyla sergilemesine günler kala Jonathan, kız arkadaşı Susan da dahil olmak üzere çevresindeki herkesin baskısını hissetmeye başlar (Alexandra Shipp). “Ya atölye gerçekleşirse ve hiçbir şey değişmezse?” karavanda sordu. “Peki o zaman Jonathan?”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'in Yeni Hit Squid Oyunu Neden Spooky Season için Mükemmel?

Sal Eki 5 , 2021
Hiçbir şey Cadılar Bayramı’nı bir çocukluk favorisinde korkunç bir bükülme gibi çığlık atmaz. Netflix’in en yeni küresel fenomeni de tam olarak bu. Kalamar Oyunu Hayatta kalma dramının kalbindeki karakterlere çocukluklarından kalma oyunlar oynamakla görev verildiğinden ve başaramazlarsa ölürler. Konuya ilişkin örnek: Bir “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” oyununun, birinci bölümde rakiplerin […]

Arşivler

Kategoriler

Meta