Andrew Marr BBC’den ayrılıyor: Meslektaşları ve rakip yayıncılar tepki gösteriyor


Gazeteciler ve TV izleyicileri, Andrew Marr’ın 21 yıl sonra BBC’den ayrıldığı haberine tepki gösteriyor.

Deneyimli sunucu, “kendi sesini geri almak” için yayıncıdan ayrıldığını duyurdu. Arkasında “birçok mutlu hatıra ve harika meslektaş” bıraktığını söyledi.

Marr, LBC ve Classic FM gibi istasyonlar için sunumlar da dahil olmak üzere siyasi ve kültürel şovlar yazacağı ve sunacağı Global medyayı tercih ediyor.

Marr’ın 2000 yılında siyasi editör olarak katıldığı BBC’den ayrılmasına pek çok tepki geldi. BBC haberleri.

Günaydın İngiltere Sunucu Susanna Reid, Twitter’da şunları yazdı: “Yeni rolü için tebrikler ama bu BBC ve bize güvenen bizler için büyük bir darbe. Andrew Marr Gösterisi bizi önümüzdeki haftaya hazırlamak için. En iyisini, en iyisini diliyorum.”

“Vay. Büyük an ve büyük kayıp,” dedi Kanal 4’ten Krishnan Guru-Murthy. “Marr Şovu düzenli olarak başka bir yerde görünmeyecek politikacıların hesap sorulabileceği son yer haline geldi. Sırada neyin ve kimin geleceğine dair çok zor ve önemli bir karar.”

BBC’nin siyasi muhabiri Chris Mason, meslektaşına sevgi dolu bir veda etti ve şunları yazdı: “Harika bir yayıncı ve gazeteci olan Andrew Marr, meslektaşlarını da her zaman destekliyor – haberleri sunmak ve şovunuzdaki gazeteleri incelemek benim için bir kariyer vurgusu.”

Londra Belediye Başkanlığı için yarışan hicivli siyasi aday Kont Binface, tweet attı: “İyi bir BBC kariyeri için tebrikler, Bay Marr! 2019 seçim gecesinde Uxbridge’de sizinle tanışmak bir zevkti.”

“Diğer BBC’yi (Binface Battle Cruiser) istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Sadece küreselleşmeyin, galaktik gidin.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Marr’ın yakında bir meslektaşı olarak adlandırabileceği LBC sunucusu Eddie Mair şaka yaptı: “Global’ın üç yıl önce Marr’ı kiralamak istediği ancak bir yazım hatası yüzünden beni yanlışlıkla aldıkları ortaya çıktı.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben bir Ünlüyüm geçmişte kazananlar: İlk seriden 2020'ye kadar kazanan tüm yarışmacılar ve şimdi neredeler

Cts Kas 20 , 2021
yeni serisi olarak ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! yaklaştıkça, önceki kazananlara ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu yılki diziye katılan yıldızlar, bu Pazar (21 Kasım) yayınlanacak olan lansman bölümü öncesinde Galler’e geldi. Bu yılki ünlü yarışmacılar arasında en çok The Saturdays adlı pop grubundaki zamanı ile tanınan Frankie Bridge […]

Arşivler

Kategoriler

Meta