Andrew Neil, GB News’i bir ‘Ukip haraç grubu’ olarak nitelendiriyor ve gruba katılmanın ‘büyük bir hata’ olduğunu söylüyor


Andrew Neil, yeni bir röportajda GB News’i “Ukip haraç grubu” olarak tanımladı.

Sunucu, bu yılın başlarında yayına başladığında, çok alay edilen sağ eğilimli haber kanalının yüzüydü, ancak Eylül ayında sert bir şekilde ayrıldı.

Neil şimdi kanalın lansmanını “karmaşa” olarak nitelendirdi ve izleyici sayıları artmazsa yayıncının “alakasızlığa ve belirsizliğe düşebileceğini” iddia etti.

Yakın zamanda Freeview’in Out the Box etkinliğinde yer alan eski BBC sunucusu şunları söyledi: “Yaptığım en büyük hata – ve bu çok büyük bir hataydı ve acıya ve ağırlaşmaya neden oldu – kutunun üzerine adımı ve yüzümü yazmamdı. ve yine de o tenekeye ne olduğu konusunda gerçekten hiçbir söz hakkım olmadığını çabucak keşfettim.

“Onu çok stresli ve çok zor yapan şey, kamu alanında, anlaşılır ve oldukça haklı olarak, Andrew Neil’in GB News’i olmasıydı, Andrew Neil’in kanalıydı, markası buydu. Ve yine de… ben olmayan şeyler yapıyordu,” diye devam etti.

Neil, yıl ilerledikçe bunun “temelde bir Ukip haraç grubu olduğu”nun “belirgin hale geldiğini” söyledi.

Ayrıca yayıncılığa dönmek için “acelesi olmadığını”, ancak GB News’deki görevinin kariyerinin “tam nokta” olmasını istemediğini söyledi.

Ayrıca, Rupert Murdoch’un Piers Morgan’ı baş sunucu olarak tutan yakında çıkacak Talk TV’de sunuculuk yapmayı planladığını da reddetti.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kim Milyoner Olmak İster hayranları Jeremy Clarkson'ın 'aptal' Sean Lock şakasını eleştiriyor

Per Kas 18 , 2021
Kim Milyoner Olmak ister? izleyiciler, geç komedyen Sean Lock hakkında bir şaka yayınladıktan sonra uzun süredir devam eden yarışma programını eleştirdiler. Lock, Ağustos ayında 58 yaşında kanserden öldü. Komedi paneli dizisi gibi şovlarda Lock’un yanında sık sık yer alan Jimmy Carr 10 Kediden 8’i, ünlü baskısında yer aldı Kim Milyoner […]

Arşivler

Kategoriler

Meta