Arlene Phillips: Kimim ben bir Celebrity 2021 yıldızıyım?


oyuncu kadrosu ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Arlene Phillips’in kadroda yer aldığı açıklandı.

Dansçı, koreograf ve TV yargıcı, en iyi zamanlarında bir yargıç olarak bilinir. Kesinlikle Dans Edin. 78 yaşında, forma giyen en yaşlı yarışmacı ben bir ünlüyüm. 2021 serisinin tamamını burada bulabilirsiniz.

1943’te Lancashire’da doğan Phillips, 43 yaşındayken lösemiden ölen annesi tarafından dans etmeye başlamak için ilham aldı.

1974’te Phillips, İngiltere televizyonunda görünen ilk dans gruplarından biri olan Hot Gossip dans grubunu kurdu. Phillips, grubun birlikte olduğu süre boyunca yönetmen ve koreograf olarak görev yaptı. Yıllar boyunca, “Toyboy” şarkıcısı Sinitta ve Phillips’in eski dansçıları da dahil olmak üzere, riskli rutinleriyle tanınan birçok dansçı grupla sahne aldı. kesinlikle başrol oyuncusu Bruno Tonioli.

Bir koreograf olarak, Phillips dünya çapında çalıştı. 1982’de koreograf yardımcısıydı. Annie Michael Flatley’in ilk yapımını filme aldı ve yönetti. dans Efendisi. Daha sonra gibi sahne prodüksiyonlarının koreografisini yaptı. Müziğin sesi, Oz sihirbazı ve Cher Şovu.

2014’te Phillips, BBC gerçeklik serisinin ilk yargıçlarından biriydi. Kesinlikle Dans Edin. Craig Revel Horwood, Len Goodman ve Bruno Tonioli ile yan yana otururken, yarışmacıların “cinsel çekiciliği” hakkında yorum yapmasıyla tanındı.

Artık BBC’de dansla tanınıyor, aynı zamanda spin-off dizilerinde jüri üyesiydi. Kesinlikle Dans Ateşi, DansX ve Demek Dans Edebileceğini Düşünüyorsun?. ITV’de 2008 serisinin yaratıcısı, yapımcısı ve koreografisini yaptı. Britanya Yüksek, bir Fame-esque Londra tiyatro okulunda geçen bir müzikal drama.

2009 yılında, Phillips görevden alındı. kesinlikle sıralamayı değerlendirir ve yerini eski kazanan Alesha Dixon alır. Bu, BBC’nin Phillips’e karşı “yaş ayrımcılığı” yapmakla suçlanmasıyla birlikte, kamuoyunda büyük tepkilere yol açtı – şirket bunu inkar etti. Dönemin Kadın ve Eşitlik Bakanı olan Harriet Harman, konuyu Avam Kamarası’nda gündeme getirdi.

Phillips Ekim ayında İngiltere’nin Gururu Ödülleri’ne katılıyor

(Gareth Cattermole/Getty Images)

Daha önce 2001’de OBE ve 2013’te CBE almış olan Phillips, 2021’de Britanya İmparatorluğu Nişanı’nın (DBE) Kadın Komutanı oldu.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Katılmaktan bahsetmek ben bir ünlüyüm, Phillips beklediğini söyledi kesinlikle Horwood’u “deli” olup olmadığını sorgulaması için yargılar.

Ancak, şovun en yaşlı yarışmacısı olmaktan etkilenmez ve “Ben her zaman en yaşlıyım ve bu yüzden buna alışkınım” diyor.

Phillips, programdaki yemeğin “endişelerimin en küçüğü” olduğunu, ancak denemelerden endişe duyduğunu ve Gwrych Kalesi’nde karşılaşılabilecek örümcekleri ve diğer hayvanları sevmediğini söylüyor.

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 21 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’de ITV’de dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Matty Lee: I'm a Celebrity 2021 yarışmacısı kim?

Pts Kas 22 , 2021
Matty Lee, başlangıçta görüneceği açıklanan 10 ünlüden biri. ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! 2021. Olimpik dalgıç, gösterinin 21 Kasım Pazar günü Galler’e dönüşünden önce Gwrych Kalesi’ne gitmeden önce şu anda karantinaya alıyor. Katılan ünlülerin tam listesini buradan okuyabilirsiniz. 1998 doğumlu sporcu, 10 metrelik platformda hem bireysel hem de senkronize […]

Arşivler

Kategoriler

Meta