Bake Off hayranları ‘layık kazanan’ olarak kutluyor Giuseppe Dell’Anno seri şampiyonu


Büyük İngiliz Fırında Kapalı Giuseppe Dell’Anno’nun dizinin 2021 serisi kazananı seçilmesini izleyiciler kutladı.

İtalyan mühendis, 24 Kasım Salı günkü finalde Chigs Parmar ve Crystelle Pereira ile birlikte yarıştı. Alice Harikalar Diyarında.

Dell’Anno yarışmayı kazandı ve en çok ailesinin onun kazanmasına tepkilerini duymaktan heyecan duyduğunu itiraf etti.

İzleyiciler, üç çocuk babası olarak adlandırılan seri şampiyonunu görmekten çok memnun oldular ve bir yorumcu şöyle yazdı: “Kalbim patlıyor! Giuseppe için çok mutluyum, en başından beri favorim!!! Ne harika bir dizi ve Giuseppe’nin babasıyla birlikte yazdığı yemek kitabını sabırsızlıkla bekliyorum!”

“Sadece sevdim fırında pişirmek dün gece!! Sanırım Giuseppe, en sevdiğim kazananlardan biri olarak Nadiya ile birlikte orada. Ben de biraz gözyaşı döktüm, ”başka bir tweet okudu.

Destekleri için hayranlara teşekkür eden Dell’Anno, sevgilisiyle bir fotoğraf paylaştı. fırında pişirmek ganimet.

“Eşimin, fırıncı arkadaşlarımın ve yapım ekibinin sürekli desteği olmadan bu canlandırıcı ama aynı zamanda yıpratıcı macerayı asla yaşayamazdım!” o yazdı. “Hepinize uzanıp bana sevginizi gösterdiğiniz için teşekkür ederim! Sonsuza dek minnettar olacağım!”

Yanıt olarak, bir yorumcu şunları söyledi: “Seni izlemek bir zevkti. Aslında hepiniz öyleydiniz. Harika bir grup insan ve ben başından beri sizi destekliyordum. Çok çok tebrikler.”

“Tebrikler Giuseppe, kazanan ilan edildiğinde kelimenin tam anlamıyla çığlık attım ve ağladım. Aferin, ilk bölümden beri olağanüstüydün. Tiramisunuzu yapmak için kitabınızı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi başka bir hayran.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Piers Morgan, Günaydın İngiltere'de 'bebek' şakası için Adil Ray'e geri döndü

Çar Kas 24 , 2021
Piers Morgan, Adil Ray’in son bölümünde onunla dalga geçmesinden sonra geri döndü. Günaydın İngiltere. ITV şovunun sık sık ortak sunucusu olan Ray, şaka yaptığında Susanna Reid ve konuk Kevin Maguire ile çocukları işe alma konusundaki tartışmayı tartışıyordu. Maguire, Reid’e “Taksi kullanıyorsanız veya bir çağrı merkezinde çalışıyorsanız, bebeğinizi işe alamazsınız” dedi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta