Barbara Corcoran, kilosu hakkında yayında yaptığı şaka için Whoopi Goldberg’den özür diledi


Köpekbalığı tankı Yargıç Barbara Corcoran, Whoopi Goldberg’in kilosu hakkında yayında yaptığı bir şakadan sonra özür diledi.

Bir ekranda görünen TV yıldızı Ejderhalar DenABD’deki stil şovu, sohbet programında Oscar ödüllü Goldberg’e katıldı Görünüm, tartışmanın beden içeren kot pantolonlara dönüştüğü yer.

kardeş Yasası 65 yaşındaki yıldız Goldberg, şaka yollu bir şekilde pandemi sonrası vücuduna uyup uymayacaklarını sormadan önce onları denemeye hevesli olduğunu söyledi.

72 yaşındaki iş kadını Corcoran şunları söyledi: “Bu kot pantolonlarla işiniz bittiğinde ve beğenmediğinize karar verdiğinizde bana verin. İki çift yapacağım.”

Görünüm Ev sahibi Goldberg, başrol oyuncusu Ana Navarro, Corcoran’ın çiçekli elbisesine bir yumruk atmadan önce gözle görülür bir şekilde eğlendi.

“Whoopi, sana bir şey söylememe izin ver,” dedi. “Hem Sara Haines hem de Jill Biden o elbiseyi zaten televizyonda giymişti.”

Corcoran, çevrimiçi bir tepkinin ve Goldberg’i “vücudundan utandırdığı” yönündeki suçlamaların ardından bir video özür diledi.

“Daha yeni döndüm Görünüm ve eski dostum Whoopi’yi gördüm,” dedi girişimci.

“Olağanüstü bir mizah anlayışı var ve Whoopi’yi yıllardır tanırım. Whoopi’nin pahasına bir şaka yaptım, şimdi bunun komik olmadığını anlıyorum.

“İstemeden gücendirmiş olabileceğim herkes için gerçekten çok üzgün olduğumu söylemek istiyorum.”

Basın Derneği tarafından ek raporlamaSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

"RHOBH" Reunion, Gwyneth'in NSFW Gösterisi ve Adele Derinleşiyor

Cum Eki 8 , 2021
“RHOBH” Reunion, Gwyneth’in NSFW Gösterisi ve Adele Derinleşiyor Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta