Başarı yıldızı Brian Cox, karakteri Logan Roy’un ilk sezonda öldürülmesi gerektiğini söyledi


Halefiyet Brian Cox, karakteri Logan Roy’un başlangıçta gösterinin ilk sezonunda ölmesi gerektiğini açıkladı.

Oyuncu, 2018’de gösterime girdiğinden bu yana HBO dizisinde baş karakteri canlandırdı. Üçüncü sezon 17 Ekim’de başladığında rolü tekrar oynayacak.

Cox, hayranların diziyi Logan’ın yükseliş varlığı olmadan hayal etmeyi zor bulabileceklerini söyledi. Gardiyan Yakın tarihli bir röportajda, şovdaki koşusunun çok daha kısa olması gerekiyordu.

Oyuncu, “Aslında ilk dizinin sonunda ölmem gerekiyordu” dedi.

“Ama bence Logan’ın parçanın merkezkaç kuvveti olduğunu anladılar. Her şey ondan ayrılmak zorunda ve çocukların kusurları tamamen babalarıyla ilgili ve babalarıyla ilgili. Babalarını seviyorlar mı, seviyorlarsa bu sevgiyi nasıl gösterecekler?”

‘Succession’ın üçüncü sezonu 17 Ekim’de başlayacak

(HBO)

İçinde Halefiyet‘ın ilk sezonunda, Logan felç geçirir ve medya holdingi Waystar RoyCo şirketini yönetemez hale gelir. Bu, çocuklarını aile şirketinin başına kimin geçeceğine karar vermek için rekabet etmeye yönlendirir.

Bu hikaye Logan’ın ölümüne yol açmış olsa da, patrik şimdiye kadar hayatta kaldı. beş yıldızlı bir incelemede Halefiyetüçüncü sezon, Bağımsız onu “televizyondaki en korkutucu karakterlerden biri” olarak nitelendirdi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hesaplaşma: Steve Coogan, yeni dizinin çekimleri sırasında ilk kez Jimmy Savile olarak resmedildi

Sal Eki 12 , 2021
Steve Coogan, yakında çıkacak tartışmalı BBC draması için sette ilk kez Jimmy Savile kılığına girdi. Hesaplaşma. Savile’ın uzun cinsel istismar geçmişine odaklanacak olan mini dizinin çekimleri 8 Kasım Cuma günü Manchester’da başladı. Alan Partridge rolüyle tanınan 55 yaşındaki oyuncu, Bolton, Greater Manchester’daki dizi çekimleri sırasında sarı bir peruk takarken soytarı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta