Başarı yıldızı Kieran Culkin, kız kardeşinin ölümünün ‘şimdiye kadar olan en kötü şey’ olduğunu söyledi.


Kieran Culkin, Halefiyet yıldız ve erkek kardeşi Evde yalnız aktör Macaulay Culkin, kız kardeşlerinin ölümünü değerlendirdi.

Culkin, ailesinin 2008’de Güney Kaliforniya’da bir arabanın çarpması sonucu 29 yaşında hayatını kaybeden Dakota’nın kaybını asla atlatamayacağını söyledi.

“Bu şimdiye kadar olan en kötü şey ve bunu şekerle kaplamak yok” dedi. Hollywood Muhabiri.

“Her birimiz bunu çok farklı şekilde ele aldık. Sanırım herkes içeride paramparça oldu.

“Ne oldu, 13 yıl mı oldu? Kutsal s***. Çılgınca. Lanet olası İsa. O zaman bunun sonsuza kadar süreceğini ve asla iyi olmayacağını kabul ettim. Her zaman yıkıcı olacak. ”

O ekledi: “Hâlâ bunun için ağlıyorum. Yaptığı komik bir şey kafamda patlayacak ve beni güldürecek ve sonra ağlayacağım. Bazen çocuklarımla tanışmayacağını ve ona sahip olamayacaklarını bilmektir ve nasıl biri olduğunu tarif etmek zor.”

39 yaşındaki Culkin, HBO şutunda Roman Roy rolünü yeniden canlandırıyor Halefiyet, bu ayın sonunda üçüncü sezon için geri dönüyor.

Sezon galasında Roman ve Sarah Snook’un canlandırdığı kız kardeşi Shiv arasındaki bir tartışmayı içeren belirli bir anın kendisine Dakota’yı hatırlattığını söyledi.

Kardeş rakipleri: ‘Succession’da Roman (Kieran Culkin), Kendall (Jeremy Strong), Connor (Alan Ruck) ve Shiv (Sarah Snook)

(HBO)

Snook’un karakteri dövüş sırasında komik bir surat çiziyor, Culkin’in Cody olarak da bilinen Dakota’nın eskiden yaptığını söylediği bir numara.

Dedi ki: “Bu sadece Cody’nin hareketi. Ona asla bulaşamazsınız çünkü yanılmış olsa bile – ‘Dur-dur-dur-dur-durrr!’ – o zaman tartışmayı kazanır. Cody oldukça Roman-y. Roman, Darlene tarafından canlandırılmış gibi. Roseanne. Darlene Connor, Roman Roy rolünde.”

Nisan ayında, Macaulay Culkin ve ortağı Brenda Song, kız kardeşinin anısına Dakota adını verdikleri ilk erkek bebeklerini karşıladılar.

Halefiyet üçüncü sezon İngiltere’de Sky Atlantic ve Now’da 18 Ekim’de prömiyer yapacak.

Basın Derneği tarafından ek raporlamaSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dave Chappelle, Netflix özel bölümünde JK Rowling'i trans satırda savunduğu için kınadı

Per Eki 7 , 2021
Dave Chappelle, yazarın transgender topluluğu hakkındaki yorumlarını tarttıktan sonra JK Rowling’e destek verdi. Yeni çıkan stand-up özel etkinliği sırasında daha yakın48 yaşındaki komedyen, Harry Potter yazarının nasıl bir “Terf” (Trans-dışlayıcı radikal feminist) olarak damgalandığını tartışırken, “toplumsal cinsiyetin bir gerçek olduğu” konusunda “kabul ettiğini” söyledi. “JK Rowling’i iptal ettiler. Tanrım, ”dedi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta