BBC Noel TV programı 2021: Çok İngiliz Skandalından ve Önceki Kızdan Doctor Who ve Superworm’a


BBC, 2021 festival sezonu için Noel TV dizisini açıkladı.

Yepyeni şovlardan ve özel programlardan hayranların favorilerinin şenlikli sürümlerine kadar drama, komedi ve eğlence alanlarında sunulan çok sayıda program var.

Bu yılın en önemli olayları arasında Çok İngiliz Skandalı, Sarah Phelps’ten yeni bir dizi (Dublin Cinayetleri) 20. yüzyılın en kötü şöhretli boşanma davalarından birinin merkezinde yer alan Argyll Düşesi ve Dükü olarak Claire Foy ve Paul Bettany’nin oynadığıNS Yüzyıl.

Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo ve Jessica Plummer da psikolojik gerilimde rol alacak Kız önce, JP Delaney’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Gizemli bir mimar (Oyelowo) tarafından tasarlanan tuhaf bir eve taşınan Jane (Mbatha-Raw) adlı bir kadının hikayesini anlatıyor.

80 Günde Dünya Turu Jules Verne’in klasik romanının yepyeni bir uyarlaması ve cesur üçlü Phileas Fogg, Passepartout ve Abigail “Fix” Fortescue olarak David Tennant, Ibrahim Koma ve Leonie Benesch’i canlandırıyor.

Ayrıca yeni bir gerilim filmi var. Turist, Jamie Dornan’ın Avustralya taşrasında kimliğini arayan bir adam olarak oynadığı .

Jamie Dornan ‘Turist’te

(BBC/Stan/HBO Max ve ZDF/Ian Routledge)

BBC Two’da, MR James’in unutulmaz hikayesi Mezzotint, Mark Gatiss tarafından uyarlanan filmin başrollerinde Rory Kinnear, Robert Bathurst, Frances Barber, John Hopkins, Emma Cunniffe ve Nikesh Patel var.

BBC, Aardman Animation’dan sıraya giren çocuklar için çok sayıda eğlence sunuyor. Koyun Shaun: Noel’den Önce Uçuş Julia Donaldson ve Axel Scheffler’in sevilen hikayesinin bir uyarlamasına süper solucan, Olivia Colman, Matt Smith ve Rob Brydon tarafından anlatıldı. Mackenzie Crook da geri dönecek Worzel Gummidge.

Noel spesiyalleri şunları içerir: Cennette Ölüm, Ebeyi arayın ve Doktor Kim, Aisling Bea konuk oyuncu olarak yer alıyor. Bayan Brown’ın Çocukları tabii ki bu sezon Finglas’a iki ziyaretle tekrar geri döndü.

İçinde Doğu Uçları, Denise ve Jack (Diane Parish ve Scott Maslen) ve Chelsea ve Gray (Zaraah Abrahams ve Toby-Alexander Smith), umdukları kadar sorunsuz gitmeyen kendi düğünleri için kayıt ofisine giderler.

Doğa tarihi sevenler için iki yeni David Attenborough filmi var: şarkı harikası ve Attenborough ve Mamut Mezarlığı.

Sunulan komedi ve eğlence spesiyalleri arasında – derin bir nefes – En Zayıf Halka, Michael McIntyre’ın Noel Çarkı, Battaniye Battaniyesi, Sesini Görebiliyorum, Dışarı Çıkmıyorum, Kesinlikle Dansa Gel, Sana Yalan Söyler miyim?, Top Gear: Noel için Eve Dönmek, Tamirhane, Büyük İngiliz Dikiş Arı , MasterChef ve çok daha fazlası.

BBC’nin içerikten sorumlu şefi Charlotte Moore şunları söyledi: “Noel 2021, arkadaşlar ve aile ile bir kez daha bir araya gelme zamanı ve bu yılki mutlaka görülmesi gereken şovlar, festival sezonunu BBC’de paylaşmak için herkesi bir araya getirecek. Ruh haliniz ne olursa olsun, en sevdiğiniz yıldızları ve karakterleri içeren, büyüleyecek ve büyüleyecek özel programlarla dolu bir stok var. BBC, bu Noel ve Yeni Yıl’da eğlenilecek yer.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Emmy 2021'de kaybettikten sonra Vir Das, "Ülkemi temsil etmekten onur duyuyorum" diyor; Priyanka Chopra, Sophie Choudry ve diğerlerinden övgü aldı

Sal Kas 23 , 2021
Aktör-komedyen Vir Das, 2021 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Komedi kategorisinde aday gösterildi ancak etkinlikte kazananın ödülünü alamadı. Ancak Das, çenesini kaldırarak ülkeyi uluslararası bir platformda temsil etmekten gurur duydu ve adaylık madalyası almanın mutluluğunu yaşadı ve “lezzetli salata”nın tadını çıkardı. Komedyen, Pazartesi gecesi New York’ta Casa Cipriani’de düzenlenen Emmy […]

Arşivler

Kategoriler

Meta