Bell hayranları tarafından kurtarılan, Screech oyuncusu Dustin Diamond’a övgü için yeniden başlatmayı övdü


Bell tarafından kaydedildi hayranlar, 1990’ların popüler ABD sitcom’unda Screech oynayan orijinal oyuncu Dustin Diamond’a yürekten bir övgü için gösterinin yeniden başlatılmasını övdü.

Şubat ayında sadece 44 yaşında kanserden ölen Diamond, bir grup lise arkadaşı ve müdürleri hakkında şovdaki en güzel anlarının bir video montajıyla yeniden başlatmanın ikinci sezon galasında hatırlandı.

Gösteri ayrıca, Diamond geçen yıl yayınlanmaya başladığında yeniden başlatma için geri dönmemesine rağmen, Screech’in hikayede ölümünü kabul etti.

Sırasıyla Slater ve Zach’i oynayan Mario Lopez ve Mark-Paul Gosselaar’ın olduğu bir sahnede Zach, Screech eksi dizinin orijinal kadrosunun bir toplantısına katılmadan önce “Bu yıl en kötü şeyler oldu” diyor.

Slater’ın Screech’in ölümüyle başa çıkmakta zorlandığı ve eski arkadaşının anma törenine katılmayı kabul etmeden önce kendisine terapi teklif edildiği görülüyor.

Bölümde ayrıca Screech’in eski bir favorisi olan çete spagetti burgerlerini servis eden Screech’in eski robotu Kevin’den sürpriz bir görünüm var.

Diamond, 1989’dan 1993’e kadar yayınlanan orijinal dizide geçen yılki yeniden canlandırmadaki rolünü tekrarlamayan tek oyuncuydu.

Gösteri, Screech’in nasıl öldüğü hakkında ayrıntılı bilgi vermiyor, ancak birinci sezon, Screech’in yokluğunu, Uluslararası Uzay İstasyonunda bir astronot olarak olduğunu söyleyerek açıklıyor.

Diamond’ın birinci sezonda görünmesinin istenmemesinden memnun olmadığı bildirildi, ancak ölmeden kısa bir süre önce menajeri, ikinci sezonda yer almasını tartıştıklarını açıkladı.

2007’de Sundance Film Festivali’nde

(Getty)

Diamond, bu yılın Ocak ayında dördüncü evre kanser teşhisi kondu ve birkaç hafta sonra öldü.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İşte Aralık 2021'de Netflix'e Neler Geliyor?

Çar Kas 24 , 2021
Tatil yine geldi ve yayın zamanı! 23 Kasım’da Netflix, Aralık ayı boyunca platformuna gelecek olan film, dizi ve özel yapımları duyurdu. Seyahat ederken veya ailesiyle vakit geçirirken umutsuzca biraz eğlenceye ihtiyaç duyanlar için Netflix yardım etmek için burada. Yeni başlayanlar için yeni bölümler Paris’te Emily Sonunda 22 Aralık’ta Noel için […]

Arşivler

Kategoriler

Meta