Ben bir Ünlü kazananlar listesiyim: Şimdi neredeler?


yeni serisi olarak ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! yaklaştıkça, önceki kazananlara ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Bu yılki diziye katılan yıldızlar, bu Pazar (21 Kasım) yayınlanacak olan lansman bölümü öncesinde Galler’e geldi.

Bu yılki ünlü yarışmacılar arasında en çok The Saturdays adlı pop grubundaki zamanı ile tanınan Frankie Bridge ve Günaydın İngiltere zaten potansiyel Bushtucker Denemeleri hakkında izleyicilerle alay eden yardımcı sunucu Richard Madeley.

Sabun yıldızı Danny Miller (Aaron Dingle Emmerdale) ve eski Kesinlikle Dans Edin Yargıç Arlene Philips de diziye katılıyor.

Bu yılki yarışmacılar hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun ve yarışmanın burada düzenlendiği Galler’deki kale hakkında bilgi edinin.

Önceki kazananlar ve şu anda neler yaptıklarını aşağıdan öğrenin:

Tony Blackburn (2002 kazanan)

Yayıncı Tony Blackburn, ilk dizide galip geldikten sonra ilk Ormanın Kralı oldu. ben bir Celeb’ım. Avustralya taşrasından çıktıktan sonra, çalışmalarına birkaç radyo istasyonunda devam etti.

Phil Tufnell (2003 kazananı)

İkinci sezonunu kazandıktan sonra Ben bir Celeb’ım, emekli kriketçi Phil Tufnell bilgi yarışmasında takım kaptanı olmaya devam etti Her Şeyin Bittiğini Düşünüyorlar 2005 yılında, BBC’de bir ekibe liderlik etmeden önce Bir Spor Sorusu.

Yarışmacı olarak göründü Kesinlikle Dans Edin 2009’da düzenli olarak görünmeye devam ediyor Tek Gösteri ve başka bir yerde bir spor uzmanı olarak.

Kerry Katona (2004)

Kerry Katona, 2004 yılında ilk kez Ormanın Kraliçesi olduktan sonra İzlanda süpermarketlerinin yüzü haline geldi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Daha sonra sahneye çıktı Ünlü Ağabey ve Buzda Dans, gibi programlarda konuk olarak yer aldı. Gevşek Kadınlar, Bu Sabah, ve Günaydın İngiltere.

Joe Pasquale (2004)

iki dizi vardı ben bir ünlüyüm Kerry Katona Şubat ayında birinciliği kazanırken, aynı yılın Aralık ayında komedyen Joe Pasquale zafere ulaştı.

Yeniden başlatılan bir dizide ev sahibi olarak bir iş aldı. Fiyat doğru 2006’da göründü. Buzda Dans 2013’te, ardından ertesi yıl yine All Stars serisi için.

Bir fare karakterini seslendirdi 2, 2006 yılında.

Carol Thatcher (2005)

Margaret Thatcher’ın kızı, 2005 serisini kazanmak için Bobby Ball, David Dickinson ve Blue şarkıcı Anthony Costa’nın beğenilerinden gelen rekabeti yendi.

Serbest yazar oldu Tek Gösteri kazandıktan sonra ben bir Celeb’ım, ancak komedyen Jo Brand ve sunucu Adrian Chiles ile özel bir konuşma sırasında siyah bir tenisçiden “golliwog” olarak bahsettikten sonra BBC tarafından düşürüldü.

Matt Willis (2006)

Busted basçı bir spin-off’a ev sahipliği yaptı Ben Bir Ünlüyüm… Beni Hemen Buradan Çıkarın! 2006 serisini kazandıktan bir yıl sonra, o zamanki ortağı Emma Willis ile. Gösteri 2008 yılına kadar koştu.

Kırmızı halıda diğer ünlülerle röportaj yaptı ve Brit Ödülleri ve Baftalar da dahil olmak üzere bir dizi ödül törenine yer verdi.

Bir aktör olarak kısa süreli bir rolü vardı. Doğu Uçları Stacey Branning karakterinin erkek arkadaşı ve West End prodüksiyonları da dahil olmak üzere gösterilerde tiyatro sanatçısı olarak Flashdance: Müzikal, ve Kötü.

Christopher Biggins (2007)

Christopher Biggins

(Getty)

Oyuncu ve TV sunucusu, popüler bir kazanan oldu ben bir Celeb’ım 2007’de hayranlar ve İngiliz televizyonunda düzenli bir fikstür olarak kaldı.

2016 yılında tartışmalara neden oldu ve kadrodan çıkarıldı. Ünlü Ağabey “ev arkadaşlarına ve izleyen halka büyük zarar verebilecek” yorumlar yapmak için house.

Joe Swash (2008)

NS Doğu Uçları star kısa süre önce bu yılki diziyi kazandı Buzda Dans, ama ondan önce Ormanın Kralı olarak taç giydi. ben bir ünlüyüm 2008 yılında.

Önümüzdeki on yıl boyunca, sunum yapan ekibin bir parçasıydı. ben bir Celeb’ım ITV2’deki spin-off şovu. Ayrıca çeşitli pandomimlerde de yer almıştır.

Gino D’Acampo (2009)

İtalyan şef, ormanda geçirdiği süre boyunca bir dizi zorlu mücadeleden sağ çıkmayı başardı ve TV yemek programlarında popüler bir figür olmaya devam ediyor.

Stacey Süleyman (2010)

Önceki kazanan Kerry Katona gibi, Solomon da Ormanın Kraliçesi olarak taç giydikten sonra İzlanda süpermarketlerinin yüzü oldu.

O zamandan beri bir dizi TV şovu sundu ve şovda panelist. Gevşek Kadınlar. Aynı zamanda programda yardımcı sunucu olarak görev yaptı. ben bir ünlüyüm kopup fırlamak, Ekstra Kamp. o adamla evli ben bir Celeb’ım kazanan Joe Swash.

Dougie Poynter (2011)

McFly’den Dougie Poynter, I’m A Celebrity’deki görevi sırasında…

(Rex Özellikleri)

Boyband üyeleri realite TV’de iyi vakit geçiriyor gibi görünüyor. Poynter 2011’de kazandı ve Busted ve McFly’den oluşan bir “süper grup” erkek grubu olan McBusted ve rock grubu A.

Charlie Brooks (2012)

2012 serisini kazandıktan sonra ben bir ünlüyüm, NS Doğu Uçları star, antagonist Janine Butcher oynamaya devam etmek için geri döndü.

Brooks 2014’te diziden ayrıldı ve o zamandan beri Channel 5 programını anlattığı duyuluyor. Hatalı Vücutlar. Ayrıca bir fitness DVD’si yayınladı.

Kian Egan (2013)

Kian Egan teknik direktör olarak getirildi İrlanda’nın Sesi galibiyetini takiben ben bir Celeb’ım.

Geçen yıl, grubun 20. yılını kutlayan özel bir tur için Westlife ile tekrar bir araya geldi. Westlife aynı yıl yeni bir albüm çıkardı. spektrum.

Carl ‘Sisli’ Fogarty (2014)

Eski motosiklet yarışçısı, kazandıktan sonra onay anlaşmaları ve TV programlarına çıkma tekliflerinden görünüşte kaçınan birkaç kazanandan biri. ben bir Celeb’ım 2014’te, esas olarak hayır işlerine bağlı kaldı.

Vicky Pattison (2015)

Eski Sahilde Eski Star, 2015 yılında Ormanın Kraliçesi olduktan sonra TV teklifleriyle dolup taştı.

Panelist oldu Gevşek Kadınlar ve ayrıca sunulan Ben Bir Ünlüyüm: Ekstra Kamp. Bir otobiyografi ve iki roman yazdı ve Celebrity Coach Trip ve Celebrity Masterchef gibi bir dizi şovda yer aldı.

Scarlett Moffatt (2016)

Video: Scarlett Moffatt, komplo teorisi podcast’inde ayın inişine inanmadığını söyledi

(Getty Resimleri)

NS Google kutusu yıldız kalpleri kazandı ben bir Celeb’ım performansı için her yerde hayranlar, sonunda Ormanın Kraliçesi olarak seçilecek.

Daha sonra ortak sunucu olarak bir konser verdi. Ant ve Dec’in Cumartesi Gecesi Paket Servisi, ve yakın zamanda ailesiyle birlikte tartışmalı Channel 4 belgeselinde göründü, Komşu İngiliz Kabilesi.

Gürcistan Toffolo (2017)

Toffolo, en tartışmalı kazananlardan biriydi. ben bir ünlüyüm Milletvekili Jacob Rees Mogg’a bağlılığı sayesinde.

O katıldı Bu sabah 2017’de şovu kazandıktan sonra gezici bir muhabir olarak, ancak yine de düzenli olarak görüntüleniyor Chelsea’de yapıldı, onu ünlü yapan şov.

Ayrıca televizyonda, o göründü Ünlü Gözlük Kutusu ve avlanan ünlü. Bir kitap çıkardı, Her zaman gülümseyen, 2018 yılında.

Harry Redknapp (2018)

Kıdemli futbol menajerinin popüler aktör John Barrowman’ı yendiği 2018’de Ormanın Kralı olarak taç giyme töreni yaklaşık 11 milyon izleyici tarafından izlendi. Şovu kazandıktan sonra futbol kariyerine geri döndü.

Jacqueline Jossa (2019)

Doğu Uçları yıldız Jacqueline Jossa, en popüler kazananlardan biriydi. ben bir ünlüyüm filtresiz ama sevecen kişiliği sayesinde.

Bu ayın başlarında Jossa’nın West End’deki ilk çıkışını özel, sosyal mesafeli bir performansla yapacağı duyuruldu. Bir Noel Şarkısı: Müzikal Londra’daki Dominion Tiyatrosu’nda.

Giovanna Fletcher (2020)

Giovanna Fletcher kazanan ilan edildi ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! geçen yıl.

Podcast yapımcısı ve yazar, yarışmacı Jordan North’u geçerek şovun ilk Kalenin Kraliçesi olarak adlandırıldı.

35 yaşındaki Fletcher, en iyi ev sahibi olarak bilinebilir. Mutlu Anne, Mutlu Bebek podcast, bu yılın başlarında Kate Middleton’ın ilk podcast röportajını sunan bir ses programı. Şu anda bu yılki dizide yarışan McFly şarkıcısı Tom Fletcher ile evli. Kesinlikle Dans Edin.

I’m a Celebrity 2021 21 Kasım Pazar günü ITV’de başlıyorSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Danny Miller: I'm a Celebrity 2021'de Emmerdale yıldızı kim?

Sal Kas 23 , 2021
Danny Miller, bu yılki yarışmacılardan biri olarak açıklandı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! Ekim ayında baba olan 30 yaşındaki oyuncu, ITV’de Aaron Dingle’ı canlandırdı. Emmerdale 13 yıldır. Miller, 2011, 2012 ve 2016 yıllarında dizideki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında İngiliz Sabun Ödülü’nü kazandı. üzerinde görünme kararı hakkında konuşurken […]

Arşivler

Kategoriler

Meta