Ben bir Ünlü oyuncuyum: 2021 serisinde kimler yer alıyor?


için sıralama Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! 2021 nihayet ITV tarafından açıklandı.

Bu yılki diziye katılan yıldızlar, bu Pazar (21 Kasım) yayınlanacak olan lansman bölümü öncesinde Galler’e geldi.

Ünlülerin başında, en iyi pop grubu The Saturdays’deki zamanı ile tanınan Frankie Bridge ve düzenli olarak yer alıyor. Günaydın İngiltere zaten potansiyel Bushtucker Denemeleri hakkında izleyicilerle alay eden yardımcı sunucu Richard Madeley.

Sabun yıldızı Danny Miller (Aaron Dingle Emmerdale) ve eski Kesinlikle Dans Edin Yargıç Arlene Philips de diziye katılıyor.

78 yaşında, Philips en yaşlı olacak ben bir ünlüyüm bugüne kadar yarışmacı.

2016 Paralimpik Oyunları’nda birden fazla altın madalya kazanan Atlet Kadeena Cox da dalgıç Matty Lee ile birlikte katılmaya hazırlanıyor. Tom Daley ile birlikte Tokyo Olimpiyatları’nda GB Takımı için altın madalya kazanan.

Eski futbol profesyoneli David Ginola da diziye, ayrılmadan önce 2020’de çıkacak olan rapçi Naughty Boy ile birlikte katılacak; onun yerini nihai ikinci Jordan North aldı.

Ben Ünlüyüm 2021 kadrosu

(ITV)

yeni ayrıldıktan sonra BBC Kahvaltı, Louise Minchin gösteriye kaydoldu. BBC Radio 1Xtra DJ Snoochie Shy, bu yılki yarışmacıları tamamlıyor.

Diğer söylentilere göre yarışmacılar, Adam Woodyatt (Ian Beale Doğu Uçları) ve Simon Gregson (Steve McDonald taç giyme caddesi) ITV tarafından duyurulmadı, ancak yeni dizinin birkaç gün içinde ortaya çıkması bekleniyor.

ITV’nin ayrıca, yalnızca yukarıdakilerden biri düşerse gösteriye katılacak bir yedek yarışmacı seçtiği bildiriliyor.

Popüler ITV reality şovu, pandeminin bir sonucu olarak en son dizisi için Avustralya ormanlarından Galler’e taşındı ve bunu 2021 baskısı için tekrar yapacak.

ben bir ünlüyüm 21 Kasım’da ITV’ye dönecek. Yarışmacılar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kesin yıldız Sara Davies, BBC şovundan oylandıktan sonra 'kaybolduğunu' söyledi

Sal Kas 16 , 2021
Sara Davies, oylamadan sonra “kaybolduğunu” söyledi Kesinlikle Dans Edin. NS Ejderhanın İni star, 14 Kasım Pazar günü sosyal medya kişiliği Tilly Ramsay ile yaptığı dans sonrası BBC dizisinden elenen en son ünlü oldu. Davies, ilk tam röportajını eşlik eden şovun bir bölümünde verdi iki sürerPazartesi (15 Kasım) yayınlandı. Sunucu Rylan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta