Ben Bir Ünlüyüm 2021 izleyicileri Ant ve Dec’in şakalarına arka planda ‘zorla’ gülmekten şikayet ediyor


ben bir ünlüyüm izleyiciler dizi hakkında sinir bozucu buldukları bir şeyi vurguluyorlar.

ITV realite şovu yepyeni bir dizi için geri döndü ve üçüncü bölümü 23 Kasım Salı günü yayınlandı.

Bununla birlikte, birçok izleyici, sunucu Ant ve Dec’in yaptığı şakalara yanıt olarak duydukları arka plan kahkahalarına zaten yeterince sahip oldu.

Son bölümün Twitter anlarında, özellikle burnunu çeken bir izleyici, “Ünlü bir ekibin, provalarda zaten duyduklarını düşünürsek, senaryosu berbat Ant ve Aralık şakalarına ‘gülmelerini’ seviyorum” dedi.

Bir başkası ekledi: “Ben ünlüyüm cezalarından biri, stüdyoda Ant ve Dec ile çalışan ve herkesin şakalarına gülmek zorunda kalan kişilerden biri olmak olmalı.”

Şovun hayranlarından biri, bu arka plan kahkahasını “Ben Ünlü olduğumla ilgili en büyük evcil hayvan öfkesi” olarak adlandırdı.

Ancak bazıları şakalarının “korkunç” olduğu konusunda hemfikir olsa da bir izleyici şunları ekledi: “Ama yine de kendimi gülerken buluyorum.”

Çiftin sunum becerilerine yönelik destek çoğunlukla olumlu oldu. Pazartesi günkü bölümde (22 Kasım) Boris Johnson pahasına şaka yaptılar.

‘Ben Bir Ünlüyüm’ yapımcılarının arka planda Ant ve Dec’in şakalarına düzenli olarak güldüğü duyuluyor

(ITV/Shutterstock)

Yarışmacıların grupları için bir pasta kazanma görevinde yarışmaya zorlandıkları bir bölümün ardından, Ant ve Dec, başbakanın İngiliz Sanayi Konfederasyonu’ndaki (CBI) son gafını alay etme fırsatını değerlendirerek pastaları nereden aldıklarını tartıştılar. ) konferans.

ben bir ünlüyüm her akşam 21.00’de İTV’de devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

I'm a Celebrity'den Frankie Bridge, son bölümde cumartesi günkü vahiyleri paylaşıyor

Çar Kas 24 , 2021
Frankie Bridge heyecanlandırdı ben bir ünlüyüm Cumartesi günleri hakkında bir vahiy ile izleyiciler. Pop yıldızı, 21 Kasım Pazar günü ITV şovunun bu yılki baskısına katıldı ve şu anda kazanmanın favorilerinden biri. “Up”, “Issues” ve Depeche Mode coverı “Just Can’t Get Enough” sayesinde listelerde başarı elde ettiği The Saturdays’e katılmadan önce […]

Arşivler

Kategoriler

Meta