Ben bir Ünlüyüm 2021 para ödülü: Yarışmacılar ne kadar maaş alıyor?


ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Kalenin Kralı veya Kraliçesi olmak için yarışan 10 yeni yarışmacı ile bu akşam (4 Aralık) ekranlarımıza dönüyor.

Galler’deki Gwrych Kalesi’nde art arda ikinci yıl gösteri filmleri olarak, birçok izleyici seriyi kazanmanın ödülünün ne olduğunu merak etti.

Ne yazık ki yarışmacılar için kazanan için nakit ödül yok ben bir ünlüyüm.

Bunun yerine, basitçe Kalenin Kralı veya Kraliçesi (önceden Ormanın Kralı veya Kraliçesi) olarak adlandırılırlar.

Bunun yerine ünlülere şovda görünmeleri için belirli bir ücret ödeniyor, ancak bu miktar yarışmacıdan yarışmacıya değişiyor ve hepsi bilinmiyor.

Buna göre TelgrafGeçen yılın en çok kazananı, görünmesi için 300.000 £ ödendiği bildirilen Olimpiyat altın madalyalı Mo Farah oldu.

Bu, 2019’daki en yüksek ücretli ünlüden 200.000 £ daha az, kendisine Noel Edmonds’un 2018’de aldığından 100.000 £ daha az ödenen Caitlyn Jenner.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lou Cutell: Grey's Anatomy ve Seinfeld yıldızı 91 yaşında öldü

Çar Kas 24 , 2021
Aktör Lou Cutell, en çok filmlerdeki rolleriyle tanınır. Seinfeld ve Coşku frenlemek, 91 yaşında öldü. Vefatı Facebook’ta bir arkadaşı tarafından duyuruldu. Ölüm nedeni açıklanmadı. Cutell’in ölümünü doğrulayan arkadaşı Mark Furman şunları yazdı: “91 yıl ve harika bir hayattan sonra arkadaşım Lou Cutell eve gitti.” En dikkate değer kredilerinden bazılarını sıraladıktan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta