Ben Bir Ünlüyüm 2021: Richard Madeley ve Frankie Bridge ilk Bushtucker Davasını üstlenecek


Richard Madeley ve Frankie Bridge, 2021’in ilk Bushtucker Davası ile karşılaşacak. ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! İadeler.

ITV yarışma dizisi 21 Kasım Pazar gecesi, dizi şampiyonu olmak için yarışan yeni yarışmacı grubuyla ekranlarımızda. Oyuncu kadrosu hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Dizinin galasında, tüm yarışmacılar Galler’deki Gwrych Kalesi’ndeki yüksek yürüyüş mücadelesi The Plank’ta yer alacak.

The Saturdays şarkıcısı Bridge ve Good Morning Britain sunucusu Madeley’in halk tarafından katılmak üzere oylandığı ortaya çıktığında ilk deneme gerçekleşir.

Zorluk, böceklerle kaplıyken Terör Kulelerine tırmanmayı içerir.

Yarışmacılar tahtada yürümek için yapılır

(ITV/Shutterstock)

Kalan yarışmacılar, biri Bridge ve diğeri Madeley tarafından temsil edilen iki takıma ayrılacak. Meydan okumadan sonra kazanan takım kaleye girecek, diğer grup ise geceyi Castle Clink’te geçirecek ve temel erzaklarla hayatta kalacak.

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 21 Kasım Pazar 21.00’de ITV’de başlıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kadeena Cox: I'm a Celebrity 2021'deki Paralimpik kim?

Pts Kas 22 , 2021
Kadeena Cox, yarışan ünlülerden biri Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021. 30 yaşındaki sprinter ve bisikletçi, dört kez Paralimpik altın şampiyonu ve bu yılki Tokyo Oyunlarının İngiliz yıldızlarından biriydi. Cox’a 2014 yılında Multipl Skleroz teşhisi kondu. Yaşam boyu süren bu durum beyni ve omuriliği etkileyerek görme, kol veya bacak […]

Arşivler

Kategoriler

Meta