Ben Bir Ünlüyüm 2021: Richard Madeley’in tesadüfi cinsel imaları üzerine hayranlar birbirine girdi


Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! İzleyiciler dün gece Richard Madeley’in bir denemede yer almasını izlerken çok eğlendiler.

Zorluk, Castle Kitchen Nightmares, sunucunun böcekler ve kemirgenlerle dolu kasvetli bir mutfak ortamında bir dizi yıldız bulmaya çalıştığını gördü.

Madeley ayrıca çürük yiyecekler ve balık bağırsaklarıyla dolu bir çöp oluğuna dalmak zorunda kaldı.

Meydan okuma sırasında “Bu gerçekten çok zor” ve “Bunu geri alamam, ıslak ve sıkı” gibi ünlemleri, Ant ve Dec’in ve bazı izleyicilerin başa çıkamayacağı kadar fazla olduğunu kanıtladı.

“Tepe Alan Keklik !!” Birini tweetledi, diğeri ekledi: “Islak ve sıkı sesler biraz cinsel.”

Üçüncü bir gönderi paylaştı: “Üzgünüm ama Alan Partridge için yazan herkesin Richard Madeley ile bir gün geçirdiğine ve #ImACeleb notları tuttuğuna ikna oldum.”

Madeley sadece dört yıldız almayı başardı, bu da kendisi ve kamp arkadaşları için dört öğün yemek anlamına geliyordu.

ben bir ünlüyüm ITV’de hafta içi 21.00’den itibaren devam ediyor. Bu geceki bölümde, diziye dizinin yıldızları Adam Woodyatt ve Simon Gregson katılacak.

Reality yarışma programı, salgın nedeniyle iki yıl üst üste Galler’deki Gwrych Kalesi’nde çekiliyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Raheem Sterling, Radio 4'ün Today programında konuk editörler arasında

Per Kas 25 , 2021
İngiliz futbolcu Raheem Sterling, BBC Radio 4’ün konuk editörlüğünü üstlenecek olan yüksek profilli isimler arasında yer alıyor. Bugün bu bayram mevsimi. Amiral gemisi gösterisi geleneksel olarak Noel ve Yeni Yıl arasındaki hafta boyunca yazı dizilerini ünlü yüzlere devrediyor. Manchester City oyuncusunun programının detayları yazı yazılırken açıklanmadı ve önümüzdeki haftalarda açıklanacağı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta