Ben Bir Ünlüyüm 2021: RSPCA, ITV’den gösteri geri dönerken ‘hayvan karşıtı’ Bushtucker Denemelerini durdurmasını istedi


RSPCA aradı ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Bushtucker Denemelerinde canlı hayvanları kullanmayı bırakmak için.

ITV yarışma dizisi 21 Kasım Pazar günü ekranlarımıza geri dönüyor ve yeni bir yarışmacı dizisi, birçoğu böcek sürüleriyle veya fareler gibi daha büyük hayvanlarla çevrili olmayı içeren bir dizi zorlu mücadelede yarışıyor.

Dizinin galasından önce paylaşılan bir açıklamada, RSPCA’nın CEO’su Chris Sherwood, gösterinin gösterinin bir parçası olarak “hayvan karşıtı Bushtucker Denemeleri”ni kullanmaya devam etmesinden korktuklarını söyledi.

Grup, “Maalesef, önümüzdeki birkaç hafta içinde televizyon ekranlarımızda pek çok canlı hayvanın çabucak bir kahkaha atmak için refahlarını tehlikeye atabilecek durumlar göreceğini biliyoruz” dedi.

“Yapım şirketini arkadan çağırdık ben bir ünlüyüm tekrar düşünmek ve hayvansever Birleşik Krallık halkını hayvan karşıtı Bushtucker Denemelerine başvurmadan eğlendirmek.”

Şunları eklediler: “Geçen yıl Kuzey Galler’de yılanlar, sakallı ejderhalar ve kara kurbağaları da dahil olmak üzere hayvanların çok endişe verici durumlara düştüklerini gördük; böcekler ise rutin olarak ezilme ve öldürülme riski altındaydı.”

Buna karşılık ITV, gösteride hayvanların kullanımına ilişkin güvenlik prosedürlerini geçen yıldan itibaren yeniden doğruladıklarını söyledi.

“Takım ben bir ünlüyüm gösterinin yapımında uzun yıllara dayanan deneyime sahip ve hayvanların filme alınmadan önce, çekim sırasında ve sonrasında hayvan refahı yasasına uygun olarak güvenli bir şekilde ele alındığından emin olmak için sıkı protokollere sahip. Refah ve güvenlik her zaman birincil önceliğimizdir.”

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 21 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’de ITV’de dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

JoJo Siwa, AMA'nın kırmızı halı görünümü sırasında kız arkadaşı Kylie Prew'den ayrıldı

Pts Kas 22 , 2021
Şovmen JoJo Siwa, AMAs kırmızı halısında bir görünüm sırasında kız arkadaşı Kylie Prew’dan ayrılma hakkında konuştu. Ile konuşmak İnsanlar, Siwa, Prew ile dokuz aylık ilişkisinin ardından deneyimi nasıl bulduğunu açık yüreklilikle anlattı. 19 yaşındaki “Çılgıncaydı, çılgıncaydı” dedi. “Kız arkadaşımla dokuz ay birlikteydim ve o dokuz ay harika ve inanılmazdı.” Devam […]

Arşivler

Kategoriler

Meta