Ben Bir Ünlüyüm: Caitlyn Jenner yemek yeme zorlukları hakkında sırları sızdırıyor


Caitlyn Jenner, yemek yeme zorlukları hakkında bir sır verdi. ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! : yarışmacıların yemesi gereken tüm yiyecekler – hayvan cinsel organlarından gözbebeklerine kadar – “arındırılır”.

TV kişiliği ve eski Olimpiyat sporcusu göründü Günaydın İngiltere bugün (19 Kasım Cuma), 2019’daki yarışmada geçirdiği zamanı yansıttı.

Bir denemede ineğin gözünü yiyen Jenner, “Orada doktora sordum, ‘Bunlardan herhangi biri seni hasta edecek mi?’ Ve ‘Kesinlikle hayır, hepsi arındı, hepsi halledildi’ dedi. Tadı berbat olabilir ama bunu gerçekten iyi bir protein içeceği olarak düşünün.”

Ve ekledi: “Ben de, ‘Tamam, eğer böyle bir tavrım varsa, onu iyi bir protein içeceği olarak kabul edebilirim’ dedim. Bu kusmuk şeyini içmek zorunda kaldım, bu benim için en zor kısımdı.”

Galler’deki Gwrych Kalesi’nde art arda ikinci kez çekilecek olan realite yarışma programı, bir grup ünlünün rahatsız edici koşullarda birlikte yaşadığını ve üç hafta boyunca zorlu mücadelelerde yarıştığını görüyor.

Kaleye gidenler arasında Richard Madeley ve Arlene Phillips yer alırken, Adam Woodyatt ve Simon Gregson’ın birkaç gün içinde joker yarışmacılar olarak katılacakları bildiriliyor.

Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! 21 Kasım Pazar 21.00’de ITV’de başlıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Andrew Marr BBC'den ayrılıyor: Meslektaşları ve rakip yayıncılar tepki gösteriyor

Cum Kas 19 , 2021
Gazeteciler ve TV izleyicileri, Andrew Marr’ın 21 yıl sonra BBC’den ayrıldığı haberine tepki gösteriyor. Deneyimli sunucu, “kendi sesini geri almak” için yayıncıdan ayrıldığını duyurdu. Arkasında “birçok mutlu hatıra ve harika meslektaş” bıraktığını söyledi. Marr, LBC ve Classic FM gibi istasyonlar için sunumlar da dahil olmak üzere siyasi ve kültürel şovlar […]

Arşivler

Kategoriler

Meta