Ben Bir Ünlüyüm: Frankie Bridge, kocası Wayne’in gösteriye hazırlanmasına nasıl yardım ettiğini açıklıyor


ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Frankie Bridge, kocası Wayne’in gösteriye hazırlanmasına nasıl yardım ettiğini açıkladı.

Cumartesi günleri şarkıcı, 2016 serisinde yarışan futbolcu kocasının ayak izlerini takip eden orijinal 2021 kadrosundaki 10 ünlü yüzden biri.

Gösterinin başlamasından önce Frankie, dizisinin kocasının Avustralya’da çekmiş olduğu gibi “tamamen farklı bir su ısıtıcısı” olduğunu ve bu yılki yarışmanın art arda ikinci yıl Galler’deki Gwrych Kalesi’nde gerçekleştirileceğini söyledi.

“Denedi [teach] Frankie, 2014’te evlendiği Wayne için “işe yaramazım çünkü nasıl ateş yakarım” dedi.

“Kaldığım yerde bir yangın var ve bu tam zamanlı bir iş gibi. Son iki gece pes edip evde paltomla oturdum çünkü üzerinde duramıyorum.”

Wayne’in ona “keyfini çıkar” dediğini de sözlerine ekledi: “Kesinlikle sevdi ve yaptığından beri yapmamı istedi. Oldukça rekabetçiyiz, bu yüzden sadece [final challenge] kasırga çünkü bunu yapma şansı hiç olmadı.”

21 Kasım Pazar akşamı yayınlanan bölümüyle ben bir ünlüyüm, Frankie halk tarafından Richard Madeley ile birlikte Terörün Kuleleri yarışmasında yer almak için oylandı.

O galip geldi Günaydın İngiltere sunucu, kırmızı takımı kaleye götürürken, diğer takım geceyi Castle Clink’te minimum erzakla geçirdi.

Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! yarın saat 21.00’de İTV’de devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Bir Ünlüyüm 2021: RSPCA, ITV'den gösteri geri dönerken 'hayvan karşıtı' Bushtucker Denemelerini durdurmasını istedi

Pts Kas 22 , 2021
RSPCA aradı ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Bushtucker Denemelerinde canlı hayvanları kullanmayı bırakmak için. ITV yarışma dizisi 21 Kasım Pazar günü ekranlarımıza geri dönüyor ve yeni bir yarışmacı dizisi, birçoğu böcek sürüleriyle veya fareler gibi daha büyük hayvanlarla çevrili olmayı içeren bir dizi zorlu mücadelede yarışıyor. Dizinin galasından önce […]

Arşivler

Kategoriler

Meta