Ben Bir Ünlüyüm: Kadeena Cox kimdir?


Kadeena Cox, yarışan ünlülerden biri Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021.

30 yaşındaki sprinter ve bisikletçi, dört kez Paralimpik altın şampiyonu ve bu yılki Tokyo oyunlarının İngiliz yıldızlarından biriydi.

Cox’a 2014 yılında Multipl Skleroz teşhisi kondu. Yaşam boyu süren durum beyni ve omuriliği etkileyerek görme, kol veya bacak hareketi, duyu veya denge ile ilgili sorunlar dahil olmak üzere çok çeşitli potansiyel semptomlara neden olabilir.

Leeds doğumlu atlet, 2017 yılında atletizme hizmetlerinden dolayı MBE ile ödüllendirildi.

Serinin başlamasından önce konuşan Cox şunları söyledi: “Devam ediyor ben bir ünlüyüm benim için çok farklı bir şey ve tamamen konfor alanımın dışında.

“Bir Paralimpik sporcusu olarak, her zaman her zaman yüzde bir fazladan almaya çalışıyorsunuz ve bu yılın başlarında Tokyo’da unvanımı savunmak şimdiye kadar yapmak zorunda olduğum en zor şeydi ama bence Kale’ye girmek çok uzak olacak. zihinsel olarak daha zor.”

(ITV)

Kadeena, Tokyo’da bisiklet şampiyonluğunu savunmanın yanı sıra BBC’de yer aldı. MasterChef ünlü yarışması ve kazandı.

Ormanda aynı başarıyı elde edecek mi? Yakında öğreneceğiz.

ben bir ünlüyüm 21 Kasım Pazar günü saat 21.00’de ITV’de başlıyorSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben bir Ünlü oyuncuyum: 2021 serisinde kimler yer alıyor?

Sal Kas 16 , 2021
için sıralama Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! 2021 nihayet ITV tarafından açıklandı. Bu yılki diziye katılan yıldızlar, bu Pazar (21 Kasım) yayınlanacak olan lansman bölümü öncesinde Galler’e geldi. Ünlülerin başında, en iyi pop grubu The Saturdays’deki zamanı ile tanınan Frankie Bridge ve düzenli olarak yer alıyor. Günaydın İngiltere zaten […]

Arşivler

Kategoriler

Meta