Ben Bir Ünlüyüm: Louise Minchin kimdir?


Louise Minchin, yarışan ünlülerden biri. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021.

53 yaşındaki eski BBC Kahvaltı sunucu, haber programı üzerinde yirmi yıl çalıştıktan sonra Eylül ayında gösteriden ayrıldı.

Dizinin başlamasından önce konuşan Minchin şunları söyledi: “Son 20 yılımı her gün haberlere dalmış olarak geçirdim. Haberlerde neler olup bittiğini bilmemek benim için olağanüstü olacak.

“Telefona erişememek ve sürekli kaydırma yapmamak, her şeye bakmaktan vazgeçmek zor bir şey ama aslında ben de onu dört gözle bekliyorum.”

Barındırma dışında BBC Kahvaltı Dan Walker ile birlikte Minchin de ortak sunum yaptı Gerçek Kurtarmalar 2009’dan 2012’ye kadar Nick Knowles ve Chris Hollins ile birlikte konuk sunuculuk yaptı.Tek Gösteri 2010’dan beri birkaç kez.

Sunucu, 1998’den beri David Minchin ile evli, çiftin iki kızı var.

(ITV)

Hem Minchin’i hem de yetişkin kızı Mia’yı takip eden bir adam, Ekim 2021’de Instagram’da göz korkutucu mesajlar göndermekten suçlu bulundu. Suçlar, Temmuz 2020’de Girls Aloud şarkıcısı Nicola Roberts’ı takip etmekten ertelenen hapis cezası sırasında meydana geldi.

Yargıç Nicola Saffman, “Bu tekrarlanan bir suçtur ve gönderilen mesajların içeriği son derece endişe verici, çok ciddi, çok korkutucuydu ve açıkça bu davada şikayetçilerin sıkıntısını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamıştı.”

Minchin rekabete yabancı değil. BBC’de finalist oldu Ünlü MasterChef 2016 yılında da triatlonlarda yarışmaktadır.

“Ailem çok fazla çığlık atacağımdan ve korkunç bir yaygara koparacağımdan çok endişeli” dedi. “Ama aynı zamanda gerçekten heyecanlılar çünkü kendime meydan okumayı ne kadar sevdiğimi biliyorlar.”

ben bir ünlüyüm 21 Kasım Pazar akşamı saat 21.00’de ITV’de başlıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Arlene Phillips: Kimim ben bir Celebrity 2021 yıldızıyım?

Pts Kas 22 , 2021
oyuncu kadrosu ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Arlene Phillips’in kadroda yer aldığı açıklandı. Dansçı, koreograf ve TV yargıcı, en iyi zamanlarında bir yargıç olarak bilinir. Kesinlikle Dans Edin. 78 yaşında, forma giyen en yaşlı yarışmacı ben bir ünlüyüm. 2021 serisinin tamamını burada bulabilirsiniz. 1943’te Lancashire’da doğan Phillips, 43 yaşındayken […]

Arşivler

Kategoriler

Meta