Ben Bir Ünlüyüm: Paralimpik Kadeena Cox, yapımcıların Bushtucker Denemelerini rekabet edebilmesi için uyarladığını söyledi


Kadeena Cox, ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! ekibi, Bushtucker Denemelerini Multipl Skleroz’a göre uyarladı.

30 yaşındaki atlet, Team GB için hem sprinter hem de bisikletçi olarak yarışan dört kez Paralimpik altın madalya sahibi. Onun hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.

21 Kasım Pazar gecesi dizi açılışı öncesinde Cox, 2014 yılında MS teşhisi konmasına rağmen, Gwyrch Kalesi’nde elinden gelenin en iyisini yapmaya kararlı olduğunu açıkladı.

Yaşam boyu süren durum beyni ve omuriliği etkileyerek görme, kol veya bacak hareketi, duyu veya denge ile ilgili sorunlar dahil olmak üzere çok çeşitli potansiyel semptomlara neden olabilir.

Cox söyledi radyo saatleri düzgün bir şekilde yer alamamak “en büyük korkularımdan biri ve muhtemelen şovu yapmak istemememin nedenlerinden biri, çünkü bir sürü denemeden muaf olacak o kişi olmak istemedim” .

“Her zaman yapamayacaklarımdan çok yapabileceklerime odaklanan biri oldum ama ekiple konuştum ve bazı şeyleri nasıl adapte edebileceğimiz hakkında konuştuk. Denemeleri fırsatları kaçırmadan yapabileceğimden emin olabilirim” dedi.

Cox, denemeleri hala yapabilmesini sağlamak için “yerinde şeyler” olduğunu açıkladı ve ekledi: “Ekibin, engelimin beni tuttuğunu hissetmek zorunda kalmayacağımdan emin olmak için benimle bu kadar yakın çalışması harika. geri.”

açılış bölümü sırasında ben bir ünlüyüm, Cox, atlet arkadaşı Matty Lee ile ilk mücadelesini kazandı, kırmızı takımın zafere yardım etmesine ve kaledeki ilk gecesini kazanmasına yardımcı olurken, kaybeden takım akşamı Castle Clink’te temel erzaklarla geçirdi.

Pazartesi (22 Kasım) bölüm izleyecek Emmerdale yıldız Danny Miller, Dreaded Diner adlı bir yeme mücadelesi olan serinin ilk Bushtucker Denemesinde yer alıyor.

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! bu akşam saat 21.00’de İTV’de devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Vanessa Hudgens Yakışıklı Prensini Seçti

Sal Kas 23 , 2021
Vanessa Hudgens Yakışıklı Prensini Seçti Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta