Ben Ünlüyüm’deki Kiosk Cledwyn kimdir?


Kiosk Cledwyn ilk çıkışını geçen yılın sezonunda yaptı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Kalabalığın en sevdiği Kiosk Kev’in yerini alıyor.

İçeridekilerin adını rahmetli yerel politikacı Cledwyn Hughes’dan aldığını iddia eden Galli, şimdi 2021 serisi için geri döndü.

Bıyık arkasındaki adamın kim olduğu bilinmiyor, ancak bazı hayranlar Cledwyn’in Channel Four’dan İngiliz mühendis Yarbay Dick Strawbridge’e çok benzediğine dikkat çekti. Chateau’ya kaçış.

ITV, Ye Olde Shoppe’nin sessiz sahibini canlandıran aktörü henüz açıklamadı, ancak gösteri daha önce yapım ekibinden bir üyeyi ve rol için bilinmeyen bir yerel kişiyi işe aldı, bu yüzden herkes mümkün.

(Rex Özellikleri)

Fanları ben bir Celeb’ım 2017 sezonunun yarısında ortadan kaybolan Kiosk Keith’i hatırlayacak. O sırada Ant ve Dec, hayranlarına iyi olmadığını söyledi ve geçici olarak Kiosk Kath adlı bir kadınla değiştirildi.

Gerçek adı Raymond Grant olan Avustralyalı’nın, alkol sorunu ve bir kadın meslektaşına uygunsuz davranışı nedeniyle işten çıkarıldığı iddia edildi.

I’m a Celeb 21.00’de ITV’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Frankie Bridge'de I'm a Celebrity: The Saturdays şarkıcısı kimdir ve kocası ne zaman ormandaydı?

Cum Kas 26 , 2021
Frankie Bridge, en son seride yarışan yarışmacılardan biri. Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! Francesca Sandford doğumlu 32 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı, en çok kadınlardan oluşan pop grubu The Saturdays’in bir üyesi olarak biliniyor. İlk olarak CBBC realite dizisinde göründükten sonra ün kazandı. S Kulüp Arama, bu ona S Club Juniors […]

Arşivler

Kategoriler

Meta