Ben Ünlüyüm’deki Kiosk Cledwyn kimdir?


Kiosk Cledwyn ilk çıkışını geçen yılın sezonunda yaptı. Ben Bir Ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Kalabalığın en sevdiği Kiosk Kev’in yerini alıyor.

İçeridekilerin adını rahmetli yerel politikacı Cledwyn Hughes’dan aldığını iddia eden Galli, şimdi 2021 serisi için geri döndü.

Bıyık arkasındaki adamın kim olduğu bilinmiyor, ancak bazı hayranlar Cledwyn’in Channel Four’dan İngiliz mühendis Yarbay Dick Strawbridge’e çok benzediğine dikkat çekti. Chateau’ya kaçış.

ITV, Ye Olde Shoppe’nin sessiz sahibini canlandıran aktörü henüz açıklamadı, ancak gösteri daha önce yapım ekibinden bir üyeyi ve rol için bilinmeyen bir yerel kişiyi işe aldı, bu yüzden herkes mümkün.

(Rex Özellikleri)

Fanları ben bir Celeb’ım 2017 sezonunun yarısında ortadan kaybolan Kiosk Keith’i hatırlayacak. O sırada Ant ve Dec, hayranlarına iyi olmadığını söyledi ve geçici olarak Kiosk Kath adlı bir kadınla değiştirildi.

Gerçek adı Raymond Grant olan Avustralyalı’nın, alkol sorunu ve bir kadın meslektaşına uygunsuz davranışı nedeniyle işten çıkarıldığı iddia edildi.

I’m a Celeb 21.00’de ITV’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Arlene Phillips: Kaç yaşında bir Ünlü yıldızım ve net değeri nedir?

Per Kas 25 , 2021
oyuncu kadrosu ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! Arlene Phillips’in kadroda yer aldığı açıklandı. Dansçı, koreograf ve TV yargıcı, en iyi zamanlarında bir yargıç olarak bilinir. Kesinlikle Dans Edin. 78 yaşında, forma giyen en yaşlı yarışmacı ben bir ünlüyüm. 2021 serisinin tamamını burada bulabilirsiniz. 1943’te Lancashire’da doğan Phillips, 43 yaşındayken […]

Arşivler

Kategoriler

Meta