Billie Eilish, nadir çift görev görünümünde SNL sunucusu ve müzikal konuk olarak ilan edildi


Billie Eilish ev sahipliği yapacak Cumartesi gecesi canlı 11 Aralık’ta bölümün müzikal konuğu olarak da sahne alacak.

“Her zamankinden daha mutlu” şarkıcısı, çifte görev yapan 42. ünlü oldu. SNL Sunucu ve müzikal konuk, The Rolling Stones, MC Hammer, Justin Timberlake ve en son Nick Jonas gibi isimlere katıldı.

Eilish ilk çıkışını yaptı SNL Eylül 2019’da müzikal konuk olarak göründü.

19 Kasım Cuma günü Instagram’da paylaştığı “çılgın” habere tepki gösteren 21 yaşındaki Grammy ödüllü oyuncu, heyecandan “çığlık atabileceğini” söyledi.

Eilish’in ikinci yanında SNL görünüşte olduğu da ortaya çıktı. İnsanlar dergisinin “Yaşayan En Seksi Adam”ı Paul Rudd, 18 Aralık’ta sezonun son bölümüne ev sahipliği yapacak. Bu, Rudd’ın popüler Amerikan skeç komedi TV şovuna beşinci kez ev sahipliği yapması olacak.

Charlie XCX, sezon finalinde müzikal konuk olarak Rudd’a katılacak.

Bu sezon diğer ev sahipleri arasında Kim Kardashian, Jason Sudeikis, Kieran Culkin ve Rami Malek yer aldı.

Halsey, Young Thug, Taylor Swift ve Ed Sheeran, uzun süredir devam eden şovun 47. sezonunda müzikal konuk olarak sahne aldı.

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi başrol oyuncusu Simu Liu yaklaşmakta olan diziye ev sahipliği yapacak SNL 20 Kasım’da “Best Friend” şarkıcısı Saweetie’nin müzikal konuğu olarak sahne aldığı bölüm.

için Twitter hesabı SNL Liu ve Saweetie’nin bu haftanın başlarında programdaki görünümleri için bir teaser paylaştı.

Hafta sonu boyunca, Liu da kendi fotoğrafını yayınladı. SNL Jonathan Majors ve Taylor Swift’in sahne aldığı zaman etrafında kuruldu.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Oyuncu fotoğrafa şu açıklamayı yaptı: “Bu fotoğraf çekildikten kısa bir süre sonra, Simu güvenlik tarafından hemen ele geçirildi ve binadan çıkarıldı. Şu anda otel odasında cips yiyor ve #YanlışSaturday etiketiyle birlikte Taylor Swift’i yeniden keşfediyor.

Aktör Owen Wilson, bu yıl ilk bölümün ev sahibi olarak 2 Ekim’de sezonu açtı. Altı kez Grammy ödüllü Kasey Musgraves ona müzikal konuk olarak eşlik etti.

SNL, 20 Kasım Cumartesi, NBC’de saat 11.30’da (EST) geri dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Richard Madeley 'haksız' Alan Partridge karşılaştırmalarını ele alıyor

Cum Kas 19 , 2021
Richard Madeley, sunum tarzı arasındaki karşılaştırmaların Günaydın İngiltere ve Alan Partridge “biraz haksız”. Yayıncının ITV kahvaltı programında konuk sunucu olarak görev alması, Steve Coogan’ın beceriksiz, sağır komedi karakteriyle paralellikler kuran bazı izleyicileri eğlendirdi. Basın tarafından yeni dizide ortaya çıkmasından önceki karşılaştırmalar hakkında sorulduğunda Ben bir Ünlüyüm, Madeley şunları söyledi: “Dürüst […]

Arşivler

Kategoriler

Meta