Bir Guy Fieri restoranı, en son yemek şovunun galibi için hazır


Amerikan restoranı Guy Fieri’nin yakında gerçekleşecek Food Network şovunun galibi, yeni Chicken Guy restoranlarından birini kazanacak.

ile özel bir röportajda Hollywood Muhabiri53 yaşındaki Emmy ödüllü yemek programı sunucusu, Adamın Bir Ömür Boyu Şansı “her günkü sıradan yarışma şovunuz” değildir.

Diğer hit Food Network’ün yaratıcısı şöyle gösteriyor: Lokantalar, Arabayla Girişler ve Dalışlar ve adamın Bakkal Oyunları, Fieri, son projesinin herhangi bir eleme veya “her hafta anlamsız yemek pişirme” olmayacağını açıkladı.

Bunun yerine devam etti, Adamın Bir Ömür Boyu Şansı Fieri zinciri Chicken Guy’ın franchise sahibi olmak için “hayatı değiştiren bir fırsat için gerçek bir iş görüşmesi”.

Chicken Guy, 2021’de piyasaya sürüldü ve şu anda ABD’de planlanmış veya açık olan 14 yer bu yazı yazılırken.

Gösterinin 2 Ocak 2022’de yayınlanması planlanıyor, ancak Noel’den sonraki gün (26 Aralık) Discovery+’da erken bir prömiyer yapacak.

Gösteriyle ilgili ilk ayrıntılar, toplam yedi yarışmacı olacağını ve Fieri’nin uzun vadeli işbirlikçilerinden bazılarının yer alacağını gösteriyor – iş ortağı Robert Earl, diğer Gıda Ağı Yıldızı alum Christian Petroni ve Fieri’nin 25 yaşındaki oğlu Hunter.

Fieri, diğer yemek yarışmalarından farklı olarak, Adamın Bir Ömür Boyu Şansı yedi başvuranın başarılı bir restoran işletme yeteneğinin bütünsel bir değerlendirmesi olacaktır.

Bu yılın başlarında Fieri, kanal ve bir yıllık yayın hizmeti Discovery+ için şovlar geliştirmek üzere Food Network ile çok yıllı yeni bir anlaşma imzaladı. Ağ yöneticileri Fieri’nin yeni sözleşmesinin ayrıntılarını açıklamayı reddetmesine rağmen, anlaşmanın 80 milyon dolar (59 milyon sterlin) değerinde olduğu bildiriliyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Paddy McGuinness, otistik çocuklara ebeveyn olmanın 'en zor' kısmının teşhis için uzun süre beklemek olduğunu söylüyor

Sal Kas 23 , 2021
Paddy McGuinness, otistik çocuklara ebeveyn olmanın “en zor” kısmının ilk teşhis için uzun süre beklemek olduğunu söyledi. NS En İyi Dişli Star, eşi Christine ile üç otistik çocuğu paylaşıyor. McGuinness, ailesinin otizmle ilgili deneyimlerini detaylandıracak yeni bir belgeselde yer alacak. ile bir röportajda radyo saatleri, sunucu şunları söyledi: “Ebeveynler için […]

Arşivler

Kategoriler

Meta