Bob Odenkirk: Aktör ‘kalp ile ilgili olay’ yaşadıktan sonra stabil


Bob Odenkirk’in ailesi, çekimler sırasında bayılan oyuncunun durumu hakkında bir güncelleme yaptı.

Odenkirk bir sahne çekiyordu NS kopup fırlamak Daha İyi Çağrı Saul “Düştüğünde ve hemen ambulans çağıran ekip üyeleri tarafından çevrildiğinde” TMZ Salı gecesi (27 Temmuz) bildirildi.

Çarşamba günü, Odenkirk’in temsilcisi, aktörün “kalp ile ilgili bir olay yaşadıktan” sonra “durumunun stabil” olduğunu söyleyerek bir güncelleme yaptı. Çeşitlilik rapor edildi

Temsilci şunları söyledi: “O ve ailesi, onunla ilgilenen inanılmaz doktorlar ve hemşirelerin yanı sıra onun yanında kalan oyuncu kadrosu, ekibi ve yapımcıları için şükranlarını sunmak istiyor.

“Odenkirks ayrıca herkese iyi dileklerini ilettikleri için teşekkür ediyor ve şu anda Bob iyileşmeye çalışırken onların mahremiyetini istiyor.”

Oğlu Nate tweet attı: “İyileşecek.”

Günün erken saatlerinde Aaron Paul ve Bryan Cranston eski sevgililerine iyi dileklerini ilettiler. NS yardımcı yıldız.

Paul, Instagram’da Odenkirk’in bir fotoğrafını paylaştı ve “Seni seviyorum arkadaşım” yazdı.

Cranston, Odenkirk ile bir fotoğrafını paylaştı ve şunları yazdı: “Bugün beni bütün sabah endişelendiren bir haberle uyandım. Arkadaşım Bob Odenkirk dün gece sette bayıldı. Daha İyi Çağrı Saul. Albuquerque’deki hastanede ve ihtiyacı olan tıbbi müdahaleyi alıyor, ancak durumu henüz halk tarafından bilinmiyor.

“Lütfen bugün gününüzde onu düşünmek ve onun yolunda olumlu düşünceler ve dualar göndermek için bir dakikanızı ayırın, teşekkür ederim.”

Oyuncu, sosyal medya üzerinden hem hayranlarından hem de oyunculardan büyük destek gördü. Odenkirk’in başrol oyuncusu Michael McKean, Odenkirk’e verdiği desteği tweetledi ve şunları yazdı: “@mrbobodenkirk’imize kocaman sevgiler gönderiyoruz. Anladın kardeşim.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Odenkirk’in düzenli komedi ortağı David Cross, tweet attı: “Yapabildiğim zaman bildiklerimi paylaşacağım ama Bob hem fiziksel hem de ruhsal olarak tanıdığım en güçlü insanlardan biri. Bunu atlatacak.”

Elijah Wood ekledi: “Ah adamım, gerçekten Bob Odenkirk’ün iyi olduğunu umuyorum.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sunset'i Satmak: Chrishell Stause, patronu ve başrol oyuncusu Jason Oppenheim ile çıktığını doğruladı

Per Tem 29 , 2021
gün batımını satmakChrishell Stause, rol arkadaşı ve patronu Jason Oppenheim ile çıktığı yönündeki söylentileri doğruladı. Stause, bugün (28 Temmuz) Instagram’da, ikiz kardeşi Brett ile emlak şirketi Oppenheim Group’u yöneten Oppenheim ile ilişkisi olduğunu açıkladı. İkili, Capri’de tatildeyken birkaç kişiyle birlikte görüntülendi. gün batımını satmak mürettebat. Dizide de rol alan Brett, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta