Bridgerton yıldızı, Emmy ödüllü stilist Marc Pilcher’ın Covid’den ölümünden sonra ‘kalbi kırık’


Netflix’in yıldızları ve hayranları Bridgerton gösterinin stilisti Marc Pilcher’ı Covid’den ölümünün ardından haraç ödedi.

Geçen ay Pilcher, hit dönem dramasında saç ve makyaj sanatçısı olarak yaptığı çalışmayla Emmy kazandı.

Pilcher ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere projelerde çalışmıştı: Downton Manastırı ve Yıldız Savaşları: Bölüm IX – Skywalker’ın Yükselişi.

Pilcher’ın ölüm haberi Twitter’da Penelope Featherstone’u oynayan aktör Nicola Coughlan tarafından paylaşıldı. Bridgerton.

“Bridgerton’ın birinci sezonunun parlak ve vizyon sahibi saç ve makyaj tasarımcısı Marc Pilcher’ı kaybetmenin kalbi çok kırıldı” diye yazdı. “Marc işi konusunda çok tutkuluydu ve çok yetenekliydi. Daha bir ay bile önce ilk Emmy ödülünü kazandı.

“Henüz yapacak çok şeyi varken bu kadar genç yaşta alınması bir trajedi. Lütfen bunu ayrıca Covid’in hala çok gerçek ve mevcut bir tehlike olduğunu hatırlatmak için kullanın, lütfen kendinizi ve başkalarını korumak için aşı olun ve maskeleyin.”

Marc Pilcher, 2021 Emmy Ödülleri’nde ‘Bridgerton’ için Olağanüstü Dönem ve/veya Karakter Saç Şekillendirmesi ödülüyle poz veriyor

(Getty Resimleri)

“Kalbim arkadaşlarına ve ailesine, özellikle de harika ekibi Lynda, Lou, Adam, Hollie, Tanya ve Claire’e atıyor. Hepinizi çok sevdi ve ilgilendi ve kalbim hepinizle atıyor. Huzur içinde uyu Marc.”

Diğerleri de, aktör ve film yapımcısı Alice Lowe ile birlikte merhum yıldıza olan hayranlıklarını paylaştı: “Bunu duyduğuma çok üzüldüm Nicola. Çalıştığımız makyaj tasarımcıları genellikle bundan çok daha fazlasıdır.

“Onlar genellikle ponpon kızlar, danışmanlar, terapistler, güven koçları, öncüler, sırdaşlar, bakıcılar, sihirbazlar, komedyenlerdir. Aynı zamanda sanatlarında da mükemmeller. Üzücü bir kayıp. HUZUR İÇİNDE YATSIN.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu: Netflix, hit serisinin 'trafik dalgalanmasına' neden olmasından sonra geniş bant sağlayıcısı tarafından dava edildi

Sal Eki 5 , 2021
Netflix, Güney Kore’deki bir internet sağlayıcısı tarafından, popülaritesinden kaynaklanan trafik artışı nedeniyle dava açtı. Kalamar Oyunu. Başrollerini Lee Jung-jae ve Park Hae-Soo’nun paylaştığı Korece yayınlanan dizi, 17 Eylül’de yayınlanmasından bu yana dünya çapında bir hit oldu. Netflix CEO’su Ted Sarandos şunları söyledi: Kalamar Oyunu yayıncının şimdiye kadarki “en büyük şovu” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta