Bridgerton yıldızı Phoebe Dynevor, Netflix şöhretinden sonra endişe ile mücadele ediyor


Bridgerton Yıldız Phoebe Dynevor, dönem dizisinde ün kazandıktan sonra “kaygı dolu” olduğunu söyledi.

26 yaşındaki oyuncu, Netflix dizisinde Daphne Bridgerton rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

Ancak, dizinin getirdiği ilgiyle başa çıkmakta zorlandığını ve “birini hayal kırıklığına uğratmaktan” endişe ettiğini açıkladı.

“Bence kimse bununla nasıl başa çıkacağını bilmiyor. Her şey için endişeleniyorum. Endişe doluyum. Başarısızlıktan, birini hayal kırıklığına uğratmaktan, kendimle çelişmekten korkuyorum” dedi. Harper’s Bazaar İngiltere.

“Akıl sağlığınız için halkın gözü önünde olmanın ne demek olduğunu görüyorsunuz,” diye devam etti.

Meditasyon yapıyorum, bir terapistim var, her gün yürüyorum. Kendimi topraklamak için yaptığım şeyler var, çünkü şu anda oldukça yoğun.”

kızı Dynevor, taç giyme caddesi Yıldız Sally Dynevor, başarısına şaşırdığını söyledi. Bridgerton ve ancak ön kapısının dışında fotoğrafçıları bulduğunda bunun hayatı üzerindeki etkisini fark etti.

“Bunun başka bir proje olduğunu sanıyordum” dedi. “Kimsenin ilgileneceğini düşünmemiştim. Hepimiz karantinadaydık, eve kapandık ve hiçbir şey değişmedi.

“İlk sezonda insanlar bana ‘Bunun çok büyük olabileceğini biliyorsun’ diyordu ama buna asla inanmıyorsun ve başına gelene kadar bunun nasıl bir his olduğunu asla anlamazsın.”

Dynevor, ‘Bridgerton’da birinci sezon başrol oyuncusu Rege-Jean Page ile

(Liam Daniel/Netflix)

Dynevor devam etti: “Oldukça beden dışı ve garip. Ancak evden tekrar çıkabilmeye başladığımızda ve dışarıda fotoğrafçılar olduğunda -ki bu gerçekten korkutucuydu- pijamalarımla dışarı çıkarsam birinin fotoğraf çekebileceğini fark ettim.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Bir aristokratı oynayan Dynevor, Bridgerton, ekranda kendi aile geçmişini temsil etmeye hevesli olduğunu söyledi. “Annem Oldham’da büyüdü ve tiyatro okuluna gitmeye karar verene kadar bir sigara fabrikasında çalışacaktı, bu yüzden bir parçam Kuzey işçi sınıfı geçmişini temsil etmek istiyor” dedi.

“Bu endüstri hakkında fark etmeye başladığım şey, yükseklerin gerçekten yüksek olabileceği, ancak düşüklerin gerçekten düşük olabileceğidir, bu yüzden orta yolu bulmak ve kendini merkeze almaktır.

“Sevdiğim projeler üzerinde çalışmak ve gerçekten ilginç olduğunu düşündüğüm karakterler geliştirmek benim ve akıl sağlığım için gerçekten önemli – benim için heyecan bu.”

Dynevor şu anda popüler Fransız dizisinin İngiltere versiyonunu çekiyor Ajansımı ara!, Helena Bonham Carter ve Dominic West ile birlikte oynadığı filmde.

Basın Derneği tarafından ek raporlamaSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dave Chappelle, DaBaby'yi Siyah erkekleri öldürmenin eşcinsel karşıtı şakalardan daha az rahatsız edici olduğunun kanıtı olarak gösteriyor

Çar Eki 6 , 2021
Netflix’in yeni özel bölümünde, daha yakın, Dave Chappelle, bir Siyah adamı öldürmenin eşcinseller hakkında şaka yapmaktan daha az rahatsız edici olduğunu söyledi. Bit sırasında, tartışmalı rapçi DaBaby’yi kanıt olarak gösteriyor. Özel bölümde Chappelle şöyle başlıyor: “LGBT topluluğunun çoğu DaBaby’nin tarihini bilmiyor. O vahşi bir adam. Bir keresinde bir **** r […]

Arşivler

Kategoriler

Meta