Britney Spears hayranları, Dancing with the Stars’daki ‘Britney Night’ ile etkilenmedi: ‘Bu en kötüsü’


Yıldızlarla Dans Gösterinin Britney Spears temalı gecesinde şarkıcının kayıtlı şarkılarından hiçbirinin yer almaması taraftarları üzdü.

Tyra Banks’in sunuculuğunu yaptığı başarılı Amerikan realite dizisinin dün geceki (4 Ekim) bölümünde yarışmacılar pop yıldızına saygı duruşunda bulundu.

Spears’ın şarkılarının çoğu bölüm boyunca icra edilirken, bazı izleyiciler tüm şarkıların house grup tarafından seslendirildiği gerçeğine itiraz etti.

Bu muhtemelen şovun ağı ABC tarafından tüm hakları güvence altına alma maliyetinden kaçınmak için yapılan bir seçimdi.

“nasıl DWTS bütün bir Britney Spears gecesini planlayıp tek bir şarkıyı bile garantiye almamak mı?” diye sordu kafası karışmış bir izleyici.

Bir diğeri ekledi: “Bir ‘Britney gecesi’ ama şarkılar kaçak kidz bop coverları mı?!”

“Bu Britney gecesi! Ama onun tüm şarkılarının nakavt kapaklarını çalacağız,” diye espri yaptı üçüncü bir kullanıcı.

Bir kişi “#DWTS’de Britney Spears haftası ama Britney’nin vokallerini kullanamıyorlar mı?” dedi.

“Bir Britney Spears şarkısı çalmaya başladığında ve bu Britney Spears değilken,” diye ekledi bir başkası ve bir kullanıcı şöyle yazdı: “Britney’nin şarkılarının bu kapakları… bir şeydi.”

“Grup bu Britney şarkılarını mahvetmek üzere değil mi?” dedi bir başkası.

Birisi şaka yaptı: “Britney’i cover yaparak onurlandıralım ve hepsini mahvedelim” ve bir diğeri de “Bu Britney’nin sesi DEĞİL… evet bu en kötüsü.”

Bu yılki yarışmada Spice Girls’ten Mel C, yıldız Peloton eğitmeni Cody Rigsby ve oyuncu seçimi eleştiriyle karşılanan Olivia Jade Giannulli dahil 15 ünlü yer alıyor.

Giannulli, eski bir aktör olan Lori Loughlin’in kızıdır. Dolu evve bir moda tasarımcısı olan Mossimo Giannulli. Her iki ebeveyn de üniversiteye giriş skandalından memnun kaldıktan sonra hapis yattı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Yıldızlarla Dans ABD’de ABC ağında haftalık olarak yayınlanıyor.

Spears kısa süre önce hayranlarına pop yıldızını yasal konservatörlüğünden serbest bırakmak için yüksek profilli bir kampanya yürüttükleri için teşekkür etti.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayden Panettiere, uzun bir aradan sonra Instagram'a geri döndü

Sal Eki 5 , 2021
Hayden Panettiere, yaklaşık altı ay aradan sonra Instagram’a geri döndü. NS kahramanlar ve Nashville aktör, yeni bir saç modelinin fotoğrafını paylaşmak için sosyal medya sitesinde bir paylaşım yaptı. Panettiere’nin son gönderisi, Disney Plus filmi hakkında bazı haberleri paylaştığı Nisan ayındaydı. Balinaların Sırları. Panettiere o zamandan beri oyunculuk yapmadı Nashville, 2018’de […]

Arşivler

Kategoriler

Meta