Bu gece kesin olarak kim ayrıldı? Tom Fletcher yeni bölümde oy kullandı


Tom Fletcher elenen sekizinci ünlü oldu Kesinlikle Dans Edin.

McFly yıldızı, 21 Kasım Pazar gecesi yapılan dans yarışmasında Rhys Stephenson ve Nancy Xu ile karşı karşıya geldikten sonra profesyonel ortağı Amy Dowden ile birlikte yarışmadan çıkarıldı.

Fletcher ve Dowden, çiftlerinin seçim rutinini “On My Own” şarkısında gerçekleştirdiler. Berbat Yine, bunun için şarkıcı başlangıçta çok kısıtlı olduğu için eleştiriyle karşı karşıya kaldı ve skor tablosunun ortak alt kısmında sona erdi.

Yargıçlar karar vermenin “zor” olduğunu kabul ederken, Motsi Mabuse, Anton du Beke ve konuk yargıç Cynthia Erivo, oyunlarını “Footloose” olarak yeniden değerlendiren Stephenson ve Xu’yu kurtarmak için oy kullandı.

Çoğunluğu kazanıp bu nedenle gelecek haftaki gösteriye katılmalarına rağmen, baş yargıç Shirley Ballas Fletcher ve Dowden’ı kurtaracağını itiraf etti.

Fletcher, gösteriden ayrılmak için “iç içini boşaltılmış” olsa da, “en iyi zamanını” geçirdiğini ve “her saniyesini sevdiğini” söyledi.

“Amy’de en iyi arkadaşı edindim, harikaydın. Bana dans etmeyi öğrettiğin için çok teşekkür ederim, zaman zaman zorlandığını biliyorum.”

Kesinlikle Dans Edin 27 Kasım Cumartesi 18:55’te BBC One’da dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Adele, ITV özel konserinde eski öğretmeniyle sürpriz buluşması sırasında gözyaşlarına boğuldu

Pts Kas 22 , 2021
Adele, eski İngilizce öğretmeniyle sahnede sürpriz bir şekilde yeniden bir araya geldikten sonra ITV özel konseri sırasında gözyaşlarına boğuldu. 33 yaşındaki müzik süperstarı, Balham’daki Chestnut Grove Okulu’ndan, bir genç olarak prestijli Brit Okulu’na taşınmadan önce kendisine ders veren Bayan McDonald tarafından şaşırdı. Adele ile Bir Seyirci, Bu ayın başlarında Londra […]

Arşivler

Kategoriler

Meta