Bu gece Strictly sonuçlar programında kimler var?


Bu gece (3 Ekim Pazar), 2021 serisinin ilk sonuç gösterisi. Kesinlikle Dans Edin.

Gösteriyi açmak için şarkıcı Tom Grennan kesinlikle Batılı bir salonda bir grup rutini için profesyoneller.

Grennan, Bedford’dan 26 yaşında bir sanatçı. Annie Mac’in BBC Radio 1 programında En Ateşli Kayıt olarak gösterilen Chase & Status’un “All Goes Wrong” şarkısında konuk vokal olarak ün kazandı.

Şarkıcı-söz yazarı Griff de yeni single’ı “One Night”ı seslendirmek için balo salonunda olacak. Gerçek adı Sarah Faith Griffiths olan Griff, 2021 Brit Ödülleri’nde Yükselen Yıldız seçildi ve 20 yaşında kategorinin en genç kazananlarından biri oldu. Kısa süre sonra ilk mixtape’ini yayınladı. Bir ayak diğerinin önünde, ticari başarı ve eleştirel beğeni için.

Bu gece serinin ilk yarışmacısı başka bir ünlüyle dans ettikten sonra elenecek. Dans maçındaki iki çift, jürinin aldığı puanların halk oylamasıyla birleştirilmesinin ardından belirlendi.

Bu yılki seride yarışan tüm yarışmacılarla tanışın kesinlikle burada ve dün geceki bölümdeki en büyük konuşma noktalarını buradan öğrenin.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

John Barrowman, iddiaları yanıp söndükten sonra ITV'nin Dancing on Ice programından düştü

Pts Eki 4 , 2021
John Barrowman resmen ITV’de yargıç olarak görevden alındı Buzda Dans yanıp sönen iddialardan sonra. 54 yaşındaki şovmen, 2019’dan beri ünlüler paten yarışmasında jüri üyesi olarak yer aldı. Bu haber, İskoç asıllı Amerikalı aktörün dizi setinde “aptallık” yaptığını kabul etmesinden beş ay sonra geldi. Doktor Kim, penisini diğer oyunculara ifşa edeceği […]

Arşivler

Kategoriler

Meta