Buzda Dans 2022: Yarışmacılarla tanışın


ITV yavaş ama emin adımlarla gelecek yılın isimlerini yayınlıyor Buzda Dans yıldızlar.

Hit realite dizisi önümüzdeki yılın başlarına kadar ekranlara geri dönmeyecek olsa da, yayıncı yarışmacı duyurularıyla topu şimdiden yuvarladı.

5 Ekim Salı günü yayıncı, 2022 serisinde yer alacak üç yıldızın daha adını duyurdu.

Realite yıldızı Liberty Poole – bu yazın başlarında hayranlarının favori yarışmacısı olarak ün kazandı. aşk adası – programda yarışmak için imza attı.

Gelecekteki görünümü hakkında konuşan Poole şunları söyledi: “Bazen bir hobi olarak buz pateni yapıyorum, bu yüzden pistte dolaşabiliyorum ama herhangi bir numara yapamıyorum, piruet yapmıyorum ya da başka bir şey yapamıyorum, bu yüzden kendimi zorlamayı ve öğrenmeyi dört gözle bekliyorum. elimden geldiğince.”

Eski ragbi oyuncusu Ben Foden de katılacak ve “yeni bir spor ve yeni bir beceri öğrenme” ihtimalinden heyecan duyduğunu belirtti.

Foden, çocukken paten yaptığını ve 15 yaşındayken buz diskolarına katıldığını söyledi.

(ITV)

Futbolcu Paul Gascoigne’nin oğlu Regan Gascoigne de ITV dizisinde yarışacak.

25 yaşındaki şarkıcı ve dansçı.

“Açıkçası dans ediyorum ve dans etmeyi seviyorum ama bu işin becerisi” dedi. “Hep yapmak istemişimdir. Hep! Çocukluğumdan beri!”

Poole, Foden ve Gascoigne daha önce duyurulan üç yarışmacıya katıldı. Bunlar Paralimpik madalyalı Stef Reid MBE, Mutlu Pazartesiler yıldızı Bez ve taç giyme caddesi4 Ekim Pazartesi günü açıklanan ilk kişi olan Sally Dynevor.

(ITV)

Açıklanacak altı yıldız daha var.

Aşağıdaki yarışmacıların tam listesine bakın (açıklandıkça güncellenir)

özgürlük havuzu

Ben Foden

Regan Gascoigne

Stef Reid

Olmadan (Mark Berry)

Sally DynevorSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

House of the Dragon: Game of Thrones hayranları 'umut verici' ve 'güzel' ilk fragmanı övdü

Sal Eki 5 , 2021
HBO, ilk fragmanını yayınladı. Game of Thrones ayrılık serisi, Ejderha Evi. Bir dakikalık klip, hayranlara, Prince Daemon Targaryen rolünde Matt Smith, Princess Rhaenyra Targaryen rolünde Emma D’Arcy ve Alice Hightower rolünde Olivia Cooke dahil olmak üzere serideki birçok karaktere ilk kez bir bakış sunuyor. Ejderha Evi Westeros’ta Targaryen ailesini takip […]

Arşivler

Kategoriler

Meta