Candace Bushnell tarafından ele alınan Kim Cattrall ve Sarah Jessica Parker davası


Seks ve Şehir yazar Candace Bushnell, aktörler Kim Cattrall ve Sarah Jessica Parker arasındaki kavgayı üstlenmesini teklif etti.

Cattrall, yaklaşan canlanma serisi için Parker, Kristen Davis ve Cynthia Nixon’a katılmadı. Ve Aynen Böyle… Birçok hayran onun Samantha rolüne geri dönmeyeceğini hayal kırıklığına uğrattı.

Bushnell önerdi New York Postası Cattrall artık o karakteri oynamak istemiyor: “Kim’i kesinlikle seviyorum. Ama görünüşe göre başka şeyler yapmak istiyor ve şovu yapmak istemiyor. Belki artık o karakter olmak istemiyordur. Belki de Spanx’ı takmak istemiyordur!”

Bushnell, Parker’ın Carrie Bradshaw’dan nasıl tamamen farklı olduğunu da tartıştı: “Gerçek hayatta, bu kadınlar o karakterler değil – tam tersi. Sarah Jessica Parker, sonsuza kadar aynı adamla evli. Çocukları var. Onu çok iyi tanımıyorum ama çok aile odaklı biri gibi görünüyor.”

Ayrıca canlanmanın nedenlerinin öncelikle finansal olduğunu da öne sürdü: “HBO bunun üzerinden para kazanacak. Bunu ellerinden geldiğince istismar edecekler. Yeniden başlattılar Dedikoducu kız. Yeniden başlatmadılarsa Şehirde Seks, gerçekten garip olurdu.”

Bushnell, aynı isimli kitabından uyarlanan diziyi izleyeceğini söylüyor: “Tabii ki izleyeceğim. Umarım altı sezon sürer. Biraz para alıyorum.”

Parker ve Cattrall’ın hiçbir zaman anlaşamadığı bildirildi, Parker, gösteri süresince yardımcı yıldızlarından daha fazlasını ödedi.

Cattrall daha önce söyledi Piers Morgan ile Hayat Hikayeleri: “Burası gerçekten insanları görevlendirdiğim yer. Seks ve Şehirve özellikle Sarah Jessica Parker. Bence o daha güzel olabilirdi. Bence gerçekten daha güzel olabilirdi. Sorununun ne olduğunu bilmiyorum.”

(Gökyüzü)

Ve Aynen Böyle… Aralık ayında HBO Max akış hizmetinde prömiyer yapacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

yinelenen ödemeler: Yeni normlar, otomatik borçları kimsenin arazisine koymaz

Per Eki 21 , 2021
Bombay: New York Times platformuna veya Netflix ve Amazon Prime akış hizmetlerine aylık abonelikleri yenileyemiyorsanız, teknolojiyi suçlamamalıydınız. 1 Ekim’de yürürlüğe giren otomatik ödemelerle ilgili yeni merkez bankası kuralları, pek çok cadde bankası Mint Road’un istediği değişiklikleri henüz yapmadığı için muhtemelen engel oldu. Sürekli ödeme talimatlarına dayalı yinelenen ödemeler, artık bankaların […]

Arşivler

Kategoriler

Meta