Chase’den Darragh Ennis, yarışmacı Mike Johnson öldükten sonra haraçlara öncülük ediyor


Kovalamak yarışmacı Mike Johnson öldü.

Johnson’ın ölüm haberi, ITV yarışma programının Instagram sayfasında doğrulandı.

Johnson’ın ev sahibi Bradley Walsh ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafının yanında, bir başlık şöyle diyor: “Mike Johnson’ın vefat ettiği haberi bizi derinden üzdü.

“Fantastik Chasers’ı yen ve kovalamak yarışmacı, bu zor zamanda aklımız Mike’ın ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte.”

Altyazı şöyle devam etti: “Bradley, Chasers ve prodüksiyon, Mike ile tanışmayı ve vakit geçirmeyi ve onu oyunun bir parçası yapmayı seviyordu. Chasers’ı yen & Kovalamak aile.”

Habere yanıt olarak, dizideki bir Kovalayıcı olan Darrah “The Menace” Ennis, haraç ödeyen ilk kişiler arasındaydı: “Böylesine üzücü bir kayıp. Gerçekten eğlenceli ve eğlenceli bir yarışmacı.”

Johnson’ın ölümüyle ilgili daha fazla ayrıntı açıklanmadı.

Para ödülü kazanma şansı için dizide yer alma kararından bahseden Johnson, Walsh’a annesini Karayipler’de görmeyi planladığını söylemişti.

“Annemi Trinidad’da görmedim ve kendime beş yaşında güzel bir kızım var ve yarın onun doğum günü” dedi. “Bu yüzden karımı ve onu ziyarete götürmek istiyorum ve belki küçük bir oyuncak evini de.”

Johnson, kovalayanlara karşı 10.000 sterlinlik bir ödül potu denemeyi seçmişti, ancak sonunda onlara kaybetti.

Ölümünün haberi, geçen ay bir başka yarışmacı olan Pete Green’in yaptığı duyurunun ardından geldi. Kovalamak, Haziran ayında 72 yaşında vefat etmişti.

Green’in yer aldığı bölüm, bir evde çıkan yangında öldüğü ortaya çıkmadan günler önce yayınlandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

'Sosyal Notwork': Stephen Colbert ve James Corden, Facebook kazasında Mark Zuckerberg'i şişirdi

Çar Eki 6 , 2021
Mark Zuckerberg, 4 Ekim Pazartesi günü Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın saatlerce kapalı kaldığı bir sosyal medya kesintisinin ardından ABD’deki gece ev sahipleri tarafından öfkelendi. Facebook’un hisse fiyatı düştüğü için teknoloji milyarderinin 6 milyar dolardan (4,4 milyar £) fazla kaybettiği bildirildi. Stephen Colbert, Salı günkü baskısını açtı. Geç Gösteri Zuckerberg’in mali […]

Arşivler

Kategoriler

Meta