Children in Need 2021, bağış toplama etkinliği için klasik çocuk kuklalarını bir araya getiriyor


Muhtaç Çocuklar çocuk televizyonunun en sevilen kuklalarını, bağış toplama gecelerinde özel bir performans için bir araya getirdi.

Dahil olanlar arasında Bay Blobby, Büyük Kahvaltı’nın Zig ve Zag, George, Zippy ve Bungle’dan Gökkuşağı, Basil Brush ve çok daha fazlası. Starship’in 1987 hiti “Hiçbir Şey Bizi Şimdi Durduramaz”ı coverlamak için toplandılar.

O anın bir klibini buradan izleyebilirsiniz:

Akşam erken saatlerde, Ed Sheeran bu yılki yarışmaya başladı. Muhtaç Çocuklar müzikal bir performansla.

Sheeran son albümünden “Overpass Graffiti”yi seslendirdi =. Kendine özgü akustik gitarıyla ortaya çıktı ve canlandırıcı canlı performans için grubu tarafından desteklendi.

Sheeran’dan sonraki gece sahne alması planlanan diğer isimler arasında Tom Grennan ve İngiltere turnesinin oyuncu kadrosu yer alıyor. 9’dan 5’e Müzikal.

Bu yıllar Muhtaç Çocuklar Salford’da Media City’de düzenleniyor – 41 yıllık tarihinde ilk kez Londra dışında yapılıyor.

“Birlikte yapabiliriz” temasıyla bu yılki gösteriye Graham Norton ve Mel Giedroyc ev sahipliği yapacak. Akşam için diğer ev sahipleri arasında Ade Adepitan MBE, Chris Ramsey ve Alex Scott MBE yer alıyor.

Gösteri aracılığıyla toplanan para, Birleşik Krallık’taki topluluklardaki çocuklara ve gençlere temel cephe yardımı sağlayan yerel hayır kurumlarını ve projeleri desteklemeye yardımcı olacak.

Sheeran’ın “Overpass Graffiti”sinin tam performansı şimdi BBC iPlayer’da izlenebilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Danny Dyer, Muhtaç Çocuklar 2021 için 'Duvar'ın ünlü versiyonuna ev sahipliği yapıyor

Cts Kas 20 , 2021
Danny Dyer, özel bir ünlü versiyonuna ev sahipliği yaptı. Duvar bu yıl için Muhtaç Çocuklar. CBBC TV sunucuları Sam ve Mark, ‘Serbest Düşüş’ turunda sorularla karşılaştı. İkili, Birleşik Krallık’ta dezavantajlı olan çocuklar ve gençler için para kazanmak amacıyla The Wall’ı ele geçirdi. Angela Rippon’dan gelen sorularla ikili, bir soru hariç […]

Arşivler

Kategoriler

Meta