Christine Quinn Sunset Satışında Yaklaşan Sürprizleri Açıkladı


Christine Quinn taze yüzler için hazır!

NS günbatımı satış yıldız E tarafından durduruldu! Haberler’ Günlük Pop 1 Ekim’de Ciaté London ile ilk kozmetik koleksiyonuyla ilgili bazı makyaj ipuçlarını paylaşmak için, ancak Netflix hayranlarının favorisi, diğer yıldızlardan bazılarına diğer yanağını çevirmek için sadece kızarmaya ihtiyaç duymuyor.

Christine, bir oyuncu kadrosuna şaka yaparak, “Bir sorunum var,” diye şaka yaptı. Heather Rae Genç, Chrishell Durağı ve Davina Potratz. “Ama yeni kızlar harika.”

Şimdiye kadar, günbatımı satış emlakçıları resmen onayladı Vanessa Villela ve Emma Hernan diziye katılıyor, ancak Christine mağazada pek çok sürpriz olduğunu ima etti.

“Sandığınızdan daha fazla yeni kızımız var” dedi. “Eklenen üç tane var. Dinamikleri değiştirmek için yeni insanları dahil etmeye çalışıyorlar.”

Peki hayranlar yeni annenin yeni rol arkadaşlarıyla kafa tutmasını bekleyebilir mi?Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bridgerton yıldızı, Emmy ödüllü stilist Marc Pilcher'ın Covid'den ölümünden sonra 'kalbi kırık'

Pts Eki 4 , 2021
Netflix’in yıldızları ve hayranları Bridgerton gösterinin stilisti Marc Pilcher’ı Covid’den ölümünün ardından haraç ödedi. Geçen ay Pilcher, hit dönem dramasında saç ve makyaj sanatçısı olarak yaptığı çalışmayla Emmy kazandı. Pilcher ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere projelerde çalışmıştı: Downton Manastırı ve Yıldız Savaşları: Bölüm IX – Skywalker’ın Yükselişi. Pilcher’ın ölüm […]

Arşivler

Kategoriler

Meta